دوشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۰۷

رئيس کميسيون تعامل با مديران شهري:

فارغ از هر گونه مسائل سياسي به مردم خدمت نماييم

به منظور يکسان بيني آحاد جامعه و خدمتگزاري صادقانه به مردم، بايد فارغ از هر گونه مسائل سياسي حرکت و برنامه ريزي نماييم.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين،صديقه حکمت رئيس کميسيون تعامل با مديران شهري با تأکيد بر اين مطلب اظهار داشت: منتخبين اعضاي چهارمين دوره شوراهاي شهر و روستا  که به طور قطع افرادي صالح  و متدين هستند بايد به دور از هر گونه حاشيه و مسائل جناح، کمر همت براي خدمت رساني به مردم ببندند، چرا که توجه به اين موضوع موجب اعتلاء و پيشرفت روز افزون اين نهاد مردمي خواهد شد.

حکمت به مهمترين نيازهاي شهر قزوين که لزوم توجه به آنها توسط اعضاي بعدي شورا وجود دارد اشاره و تصريح کرد: اجرا  و اتمام پروژه هاي نيمه تمام، احداث پل هاي غير همسطح به منظور کاستن حجم ترافيک درون شهري، ايجاد مجتمع هاي فرهنگي، سالن هاي ورزشي اختصاصي براي بانوان و مراکز تفريحي جهت ترويج روحيه نشاط و تندرستي در بين شهروندان، از جمله اين موارد مي باشد.

حکمت  توجه به نياز هاي روحي شهروندان با توجه به تحميل برخي از استرس هاي روزانه به آنها را از ديگر مسائل ضروري بر شمرد و افزود: توسعه فضاهاي سبز و ايجاد نورپردازي هاي متناسب مي تواند گامي مثبت جهت ايجاد شادابي در بين آحاد جامعه باشد.

حکمت با ا شاره به به تحريم هاي موجود عليه کشور اظهار داشت: تحريم ها مسئله اي جديد براي کشور به شمار نمي روند چراکه از ابتداي به ثمر رسيدن انقلاب شکوهمند اسلامي تاکنون شاهد انجام ترفندهاي مختلف از سوي دشمنان اين مرزو بوم، براي ضربه زدن به پايه هاي اين انقلاب بوده ايم، اما مردم بصير ايران با توکل به خدا هميشه اين تهديد ها را به فرصتي مغتنم تبديل کرده اند که بايد با پشتنوانه بيشتر، اين رويه در شرايط حاضر نيز ادامه يابد.

حکمت افزود: استفاده از تجارب پيشکسوتان و نيروهاي با کفايت شهرداري در برهه زماني تحريم ها مي تواند زمينه به حداقل رساندن خطاها و کسب موفقيت ها  را در مجموعه مديريت شهري فراهم نمايد.

وي با بيان اين مطلب که بسياري از طرح هاي پيشنهادي اعضاي شوري شهر در دوره سوم با تعامل  و يکپارچگي و مديريت اجرايي قوي شهردار تحقق پيدا کرده است بيان کرد:  اتمام بسياري از پروژه هاي نيمه تمام، آغاز طرح هاي زير بنايي و زود بازده، از جمله اين موارد مي باشد که براي همه شهروندان در نقاط مختلف شهر ملموس مي باشد.

حکمت يکدلي و وحدت رويه بين اعضاي دوره سوم شورا  را نقطه عطفي در عملکرد اين نهاد مردمي بر شمرد و افزود: اين موضوع موجب اهتمام جدي اين نهاد مردمي در تحقق و پيشبرد بسياري از طرح هاي شهري  و گزينش بهترين راهکار ها به منظور توسعه قزوين شده است که ضرورت تداوم اين رويه وجود دارد.

وي در خاتمه اظهار داشت: وجود  برخي مشکلات در روند اجراي تعدادي  از پروژه ها به نبود تعامل بين بعضي از دستگاه هاي اجرايي برمي گردد که در اين راستا  با تشکيل کميسيون تعامل با مديران شهري در صدد رفع مشکلات موجود در اين حوزه شديم.

 

 

 

تصاویر مرتبط