شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

عبدالرزاقی:

تعیین تکلیف ساخت مجتمع فرهنگی- ورزشی کارکنان شهرداری

نایب رییس پارلمان محلی قزوین بر نقش پررنگ و حضور شورای پنجم در موضوعات فرهنگی شهر تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین طی سخنانی در جلسه علنی شورا که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد. گفت: شورای پنجم درحوزه‌های فرهنگی و هنری حضور پرر نگ و فعالی داشته و در این راستا به بخش سخت افزاری ورود کرده است.

عبدالرزاقی افزود: اعتبار ۱۵ میلیارد تومانی مرتبط به حوزه فرهنگ در سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری قزوین و بودحه ۵ میلیارد تومانی در حوزه برنامه ای گواه توجه ویژه شورای پنجم به موضوعات فرهنگی است.

وی با بیان این مطلب که می‌توان کارهای مشترکی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برنامه ریزی و اجرا کرد، اظهار داشت: باید در این راستا برنامه ها به صورت مکتوب به شورا و شهرداری اعلام شود تا در بودجه ریزی مورد توجه قرار گیرد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین خواستار تجلیل از هنرمندان و روزنامه نگاران فعال دراستان شد و آمادگی مجموعه مدیریت شهری را در این راستا اعلام کرد.

عبدالرزاقی در بخش دیگری از این جلسه در تذکری به شهرداری خواستار توجه به استانداردسازی سالن‌های ورزشی در حال احداث شد و گفت: باید در ساخت سالن‌های ورزشی چند منظوره استانداردها از اداره ورزش و جوانان. استعلام شود تا سالن‌های ورزشی مطابق با استانداردها ساخته شود.

وی با طرح این سؤال که چرا باید در نقاط محروم سالن‌هایی بسازیم که برای مردم قابل استفاده نیست و ناچار باشیم آنها را به سالن‌های بدنسازی و یا پرورش اندام اجاره دهیم؟ خواستار تعیین تکلیف ساخت مجتمع فرهنگی- ورزشی کارکنان شهرداری قزوین شد و گفت : این مجموعه با اعتبار ۸ میلیارد تومان در اعتبارات امسال دیده شده؛ اما حتی مکان یابی این پروژه نیز انجام نشده است و اگر شهرداری جانمایی و نقشه آن را هم انجام دهد، بیش از دو سال زمان می برد تا پروژه به بهره برداری برسد؛ بنابراین باید شهرداری در این خصوص پاسخگو باشد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط