سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

قافله باشی:

در سایت محمدآباد فاجعه زیست- محیطی در حال رخ دادن است

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین خواستار رسیدگی مسئولان به وضعیت سایت محمدآباد برای جلوگیری از وقوع فاجعه زیست- محیطی در استان شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله‌باشی، سخنگوی پارلمان محلی قزوین طی سخنانی در صحن علنی شورا که به بررسی وضعیت سایت محمدآباد اختصاص داشت، با نامطلوب توصیف کردن وضعیت این سایت، گفت: اکنون در سایت محمدآباد فاجعه زیست- محیطی در حال رخ دادن است؛ از همین رو باید مسئولان هر چه سریعتر برای جلوگیری از وقوع مشکلات و چالش های بعدی برای آن چاره اندیشی کنند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین خواستار ورود مسئولان محیط زیست در ساماندهی سایت محمدآباد برای پیشگیری از وقوع فاجعه زیست- محیطي شد.

قافله‌باشی با انتقاد از عملکرد مدیران شهرداری در خصوص سایت محمدآباد، این سؤال را مطرح کرد که چرا این مسئولان تاکنون وارد عمل نشده اند؟ که این موضوع تأمل برانگیز است.

وی خاطرنشان کرد: سایت محمدآباد به هر شخص یا ارگانی تعلق داشته باشد، در حال حاضر برای استان مشکلات جدی در پی دارد و هیچ کس هم در این زمینه پاسخگو نیست؛ حتی مدیرعامل سازمان پسماند تا یک ماه قبل اجازه ورود به سایت را هم نداشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین با تأکید بر این مطلب که باید دلایل تفکیک و فروش پسماندهای عفونی در سایت محمدآباد روشن شود.

قافله‌باشی تصریح کرد: واگذاری سایت محمدآباد فراتر از یک اشتباه بود؛ اگر خط پردازش کار نمی‌کرد، چرا موضوع به شورای شهر منتقل نشد تا بررسی شود؟.

وي گفت: این که سایت محمدآباد سه سال بیشتر ظرفیت ندارد زنگ خطری است که نیازمند پیگیری است.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط