سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

فصیحی رامندی:

عدم تحویل سایت محمدآباد به شهرداری وضعیت را بحرانی می کند

رییس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین خواستار بازگشت مدیریت سایت محمدآباد به مجموعه مدیریت شهری شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی و اقتصادی پارلمان محلی قزوین طی سخنانی در صحن علنی شورا با دستور کار بررسی وضعیت سایت محمدآباد، گفت: در ابتدا نمی‌خواستیم این سایت را به غیر شهرداری واگذار کنیم؛ اما مدیریت وقت پسماند خواست که جمع آوری و پردازش زباله یک سال بدون پرداخت هزینه‌ به شرکت خصوصی واگذار شود، سپس اجاره‌ای پرداخت نشد ما نیز بخشی از هزینه زباله‌ها را پرداخت کردیم.

وی افزود: سال سوم و چهارم نیز تأسیس شرکت مصوب شد و سیاست حاکمیتی به‌نوعی به موضوع سایت محمدآباد ورود کرد، این سرمایه شهرداری در حال احتضار است و باید هرچه زودتر مدیریت آن به شهرداری واگذار شود.

این عضو شورای شهر قزوین خاطرنشان کرد: چرا وقتی شورا مصوب کرده است که سایت را تحویل بگیریم، شهردار از پذیرفتن آن خودداری کرده است؟ قرار بود پسماند ۲۱ شهر و ۲۰۰ روستا به محمدآباد ارسال شود و شهردار وقت نامه‌ای به استانداری ارسال کرده است که شهرداری توانایی تحویل گرفتن سایت محمدآباد را ندارد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین اظهار داشت: یکی از مسائل مطرح‌شده این است که آیا شهردار می‌تواند بدون تصویب شورا تصمیمی بگیرد؟ چرا این اتفاق افتاده است و بدون تصویب شورا، شهرداری این سایت را در اختیار استانداری قرار داده است. اگر این سایت را تحویل نگیریم، طی دو سال آینده با بحران بزرگی روبرو می شویم.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط