سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

چگینی:

شهرداری هرچه سریع تر مدیریت سایت محمدآباد را بر عهده بگیرد

شهرداری قزوین باید هزینه‌ دستگاه‌های پردازش سایت محمدآباد را از مسئولان مربوطه دریافت کند و آنان را به انجام تعهداتشان که در قرارداد قید شده است وادار کند.به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی، رییس کمیسیون حقوقی، بازرسي و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب، در جلسه علنی پارلمان محلی قزوین با دستور کار بررسی وضعیت سایت محمدآباد، گفت: هزینه‌های میلیاردی سایت محمدآباد از محل عوارض مردم و بیت‌المال است و نباید حیف و میل شود.

چگینی خاطرنشان کرد: شهرداری قزوین باید با مدیریت یکپارچه روند جمع آوری، انتقال، پردازش و دفن پسماندهای شهری را مدیریت کند؛ لذا نمی توان چنین کاری را به نهاد دیگری واگذار کرد.

وی با بیان این مطلب که قرار بود سایت محمدآباد برای شهرداری قزوین درآمدزا باشد؛ ولی امروز چیزی جز هزینه برای شهرداری در بر ندارد؛ افزود: هر چه زمان می‌گذرد شهرداری قزوین برای مدیریت سایت محمدآباد بیشتر هزینه می‌کند؛ از همین رو باید هر چه سریعتر مدیریت این سایت را بر عهده بگیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین تأکید کرد: امروز باید مسئولی که در استانداری شهرداری قزوين را برای واگذاری مسئولیت این سایت مجاب کرده است، جوابگوی خسارت‌های وارد شده به شهرداری باشد.

چگینی همچنین خواستار تغییر نام سایت محمدآباد شد و افزود: نباید برای چنین مکانی که زباله دان است از نام ائمه استفاده کرد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط