شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۵

در جلسه علنی پارلمان محلی قزوین تاکید شد؛

تدوین بودجه شهرداری قزوین به صورت واقعی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ در چهل و هفتمین جلسه علنی پارلمان محلی قزوین در سال جاری، اصلاح بودجه پروژه های عمرانی شهرداری مورد بحث و بررسی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت.

براساس این گزارش؛ حذف و اضافه بودجه در برخی پروژه های عمرانی در معاونت عمرانی و درسطح مناطق شهرداری برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه ارجاع شد.

این گزارش می افزاید؛ در این جلسه همچنین در خصوص اجرای سیاستهای شورای اسلامی شهر قزوین و توجه به آرای اعضای شورا در بودجه توسط شهرداری مورد تاکید قرار گرفت.

این گزارش حاکی است؛ در این جلسه، واقعی شدن بودجه، توجه به نظارت بر مجوزهای تغییر بودجه، ایجاد درآمدهای پایدار و جرایم کمیسیون ماده صد مورد بحث و بررسی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت.

در این گزارش آمده است؛ در این جلسه لایحه دوفوریتی مساعدت به سپاه به مناسبت هفته بسیج جهت رزمایش مشترک به میزان 100میلیون تومان مورد تصویب اعضای پارلمان محلی قزوین قرارگرفت.

این‌گزارش خاطرنشان می کند؛ نامه شهردار قزوین پیرامون بازنگری در تعرفه های درآمد عوارض نیز از دیگر موارد بررسی شده توسط اعضای پارلمان محلی قزوین دراین جلسه بود

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط