شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

داودی:

وحدت و انسجام ملی رمز پیروزی بر دشمنان

با وحدت و انسجام ملی در همه عرصه ها بر توطئه های دشمنان پیروز خواهیم شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین درجلسه علنی شورا، ضمن قدردانی از حضور شهروندان قزوینی در راهپیمایی میثاق با ولایت گفت: شاهد حضور گسترده مردم انقلابی قزوین در راهپیمایی میثاق با ولایت و انسجام ملی در بیزاری از افرادی بودیم که در چند روز اخیر در کشور آشوب به پا کرده و به اموال عمومی خسارت زدند.

وی با بیان این مطلب که مردم قزوین پیمانی دوباره با ولایت بستند، افزود: این حضور با بصیرت و ولایی مردم و انسجام ملی باعث پیروزی بر توطئه های دشمنان خواهد شد.

داودی در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج خاطرنشان کرد: به فرموده حضرت امام خمینی (ره)"بسیج لشگر مخلص خداست.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی وضعیت اصلاح بودجه برخی پروژه های عمرانی شهرداری اختصاص داشت: تأکید کرد: شهرداری باید برای انجام کامل پروژه ها برنامه‌ریزی کند و این گونه نباشد که کار آغاز شود و برای اتمام آن هیچ اقدامی صورت نگیرد؛ بنابراین در بودجه سال آینده شهرداری باید به این نکته توجه داشت.

داودی، همچنین در این جلسه که لایحه صدور سند بار شهری بررسی شد، پیشنهاد داد؛ ثبت نام افراد در سامانه مربوطه به منظور تشویق رانندگان در سال جاری به صورت رایگان انجام شده و از ابتدای سال آینده تعرفه مورد نظر اعمال شود.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط