شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

حق شناس:

ضرورت تعیین تکلیف سرپرستان سازمان های شهرداری قزوین

عضو پارلمان محلی قزوین در تذکری به شهرداری قزوین، خواستار تعیین تکلیف سرپرستان واحدها و سازمان های مختلف شهرداری شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا با تأکید بر این مطلب گفت: افراد در پست های کلیدی با عنوان سرپرست در شهرداری قزوین فعاليت مي كنند كه برای پیشگیری از بروز مشکلات حقوقی باید وضعیت آنها هر چه سریع تر مشخص شود.

حق شناس همچنین در بخش دیگری از این جلسه که به موضوع کافه سیارها پرداخته شد، تاکید کرد: باید قانون برای همه بالسویه اجرا شود و در این راستا ضرورت دارد تا هر چه سریع تر شیوه نامه فعالیت این کافه ها به شورای اسلامی شهر قزوین ارائه شود.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین خاطر نشان کرد: در ابتدای ایجاد کافه سیارها هیچ مجوزی در این خصوص از شورای شهر دریافت نشده بود و در حال حاضر نیز اگر فعالیت شان غیر قانونی است، باید برای همه باشد نه اینکه عده ای که قانونمند هستند کارشان تعطیل شود و مابقی مقابل قانون بایستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص لایحه افزایش اجاره بهای کیوسک‌های سطح شهر گفت: در حال حاضر در شرایطی که بار افزایش قیمت بنزین بر دوش مردم است، هرگونه افزایش قیمت جایز نیست و بنده با این موضوع مخالف هستم.

حق شناس تصریح کرد: تخفیف 20 درصدی در اجاره بها باید به کیوسکدارانی که فقط مطبوعات عرضه می کنند، ارائه شود نه اینکه درکنار مطبوعات، اقلام دیگر نیز بفروشند.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط