سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین خواستار شد؛

اجرای مصوبه اختصاص مکان برای خانه احزاب توسط شهرداری

سخنگوی شورای شهر قزوین، خواستار اجرای مصوبه اختصاص مکانی برای خانه احزاب توسط شهرداری قزوین شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله باشی سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که به بررسی لوایح شهرداری قزوین اختصاص داشت، گفت: با توجه به اینکه وعده اختصاص مکانی برای خانه احزاب از سوی شورای شهر قزوین داده شده است، ضرورت دارد شهرداری مصوبه شورای شهر را در این خصوص اجرایی کند.

 
قافله باشی تصریح کرد: اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم برآمده از مردم و احزاب هستند؛ از همین رو اجرای این مصوبه ضرورتی اجتناب ناپذیر تلقی می شود.

این عضو شورا در انتقاد از عملکرد شهرداری در تدوین لوایح خاطرنشان کرد: لایحه تعیین مکان برای شورای استان و شهرستان قزوین تاکنون دوبار تغییر کرده است به همین دلیل شهرداری باید تصمیم خود را در تدوین لوایح به صورت شفاف مشخص کند.

وی در ادامه این جلسه که به بررسی مناسب سازی فضاهای شهری پرداخته شد، خواستار توجه ویژه شهرداران مناطق به دسترس پذیری فضاهای شهری برای سهولت تردد معلولان شد.

وی ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات انجام شده در حوزه مناسب سازی شهر تاکید کرد: فضاهای شهری و پیاده‌روها حتی برای افراد سالم نیز مهیا نیست و ضرورت دارد مدیران نواحی با دقت بیشتری در شهر قدم بردارند تا در جریان امور قرار گیرند.

قافله باشی به کافی نبودن اقدامات مناسب سازی در شهر قزوین اشاره و بیان کرد: موضوع مناسب سازی یک مقوله فانتزی نیست و باید پای معلولان این شهر بایستیم و شهری ایمن در کنار هم بسازیم 
 
/پایان پیام/

تصاویر مرتبط