شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی پارلمان محلی:

روند ساماندهی محور نسیم شمال تسریع شود

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در سی و نهمین جلسه علنی پارلمان محلی این شهر در سال جاري بر ضرورت تسریع در روند ساماندهی محور نسیم شمال تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ اعضای شورای اسلامی شهر در این جلسه، ضمن تأکید براین مطلب، خواستار ورود مدیریت ارشد استان در ملزم کردن اجرای تعهدات دستگاه های مربوطه در پروژه ساماندهی نسیم شمال شدند.

بر اساس این گزارش؛ در ادامه این جلسه، لایحه واگذاری حق انتفاع یک باب ساختمان با حفظ مالکیت شهرداری به صورت رایگان به منظور ایجاد ستاد پیشگیری از وقوع جرم در منطقه نواب جنوبی با قید دو فوریت به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر قزوین رسید.
 

این گزارش می افزاید؛ همچنین، اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه این جلسه، پس از بحث و بررسی در رابطه با مکان یابی ستاد پیشگیری از وقوع جرم در منطقه نواب جنوبی و آهنگر بازار، این لایحه را با قید مبلغ اجاره به تصویب رساندند.

این گزارش حاکی است؛ بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص مغایرت فرمانداری به مصوبه شورای شهر پیرامون لایحه عوارض سرانه خدمات شهری اتباع خارجی از دیگر موضوعات مطروحه در سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر قزوین بود.

یادآور می شود؛ همزمان با هفته گراميداشت نیروی انتظامی، تقدیر از تلاش های داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین، به پاس بیش از ۳۰ سال خدمت صادقانه وی در نیروی انتظامي ديگر برنامه این جلسه بود.


/پایان پیان/

تصاویر مرتبط