چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۰

داودي:

خدمات شهرداری قزوین بدرستي به شهروندان معرفي شود

به گفته رییس شورای اسلامی شهر قزوین، با وجود شرایط سخت اقتصادی حاکم بر شهرداری‌ها، تمام تشکیلات دولت در استان، به اندازه شهرداری در حوزه عمرانی فعال نیست و می توان گفت شهرداری در این حوزه پیشگام ترین دستگاه استان است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی، رییس پارلمان محلی قزوین، در نشست "فصل همدلی" اداره ارتباطات و امور بين الملل شهرداري قزوين، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نیروی انتطامی گفت: آرامش و استقلال کنونی کشور ثمره دفاع جانانه جوانان این مرز و بوم در دوران 8 ساله دفاع مقدس است. همچنین امنیت امروز را حاصل تلاش شبانه روزی عوامل خدوم نیروی انتطامی می دانیم.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: شهرداری باید ثروت تولید کند تا هم کارکنان خود را تامین کند و هم در حوزه های خدماتی و عمرانی موفق باشد و بتواند رضایت شهروندان را جلب کند.

وی با تأکید بر این مطلب که رسانه ها باید منعکس کننده نکات مثبت و کاستی ها باشند، اضافه کرد: شهرداری قزوین خدمات شایسته ای به شهروندان ارائه می دهد که باید از طریق رسانه ها معرفی شده و به اطلاع شهروندان برسد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: برخی موارد در مجموعه باید به صورت تخصصی پاسخ داده شود که روابط عمومی هوشمند می تواند با ملاحظات تخصصی پاسخگوی آنها باشد.
/پایان پیام/

تصاویر مرتبط