سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

قوامی

پرداخت بدهی های شهرداری در برنامه شهردار آینده قزوین باشد.

یک عضو شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه بررسی برنامه نامزدهای تصدی جایگاه شهردار قزوین، از آنان خواست راهکارهای خود را برای رفع مشکل بدهی های شهرداری ارائه دهند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیده منیره قوامی، عضو پارلمان محلی قزوین با طرح موضوع بدهی های شهرداری در این جلسه، افزود: روزانه 300 میلیون تومان بابت سود بدهی های شهرداری به بانک شهر پرداخت می شود که باید برای حل این مشکل چاره اندیشی شود.

قوامی با تأکید بر این مطلب که رفع مشکل بدهی های شهرداری باید در برنامه شهردار آتی قزوین باشد، اضافه کرد: در حال حاضر شهرداری قزوین برای پرداخت این بدهی ها ناچار است، برج های بادامستان، پونک و الهیه را به بانک شهر واگذار کند.

اجرای پیوست های زیست- محیطی در پروژه های شهری از دیگر مواردی بود که قوامی ارائه راهکار در مورد آن را از سوی نامزدهای تصدی پست شهردار قزوین ضروری دانست.

این عضو شورای شهر قزوین در ابتدای این جلسه که در آن جمعی از آتش نشانان شهرداری قزوین حضور داشتند، ضمن تقدیر از تلاش های آنان، گفت: بودجه سازمان آتش نشانی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته که این موضوع نشان دهنده توجه اعضای شورای اسلامی شهر به این سازمان مهم است.

وی ادامه داد: ایستگاه آتش نشانی شهرک های اندیشه و دانش پیشرفت خوبی ندارد و امیدواریم با انتخاب شهردار با تجربه و متخصص شاهد تسریع در روند اجرای پروژه های شهری به ویژه این دو ایستگاه آتش نشانی باشیم.

قوامی همچنین به ایمنی بازار اشاره کرد و خواستار تملک برف انداز در بازار و در دستور کار قرارگرفتن آن در برنامه های شهرداری شد.

استفاده از فناوری های نوین در حوزه های خدماتی به خصوص آتش نشانی از دیگر موضوعات مورد تأکید این عضو شورای اسلامی شهر قزوین بود.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط