سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

چگینی

التزام عملی شهردار به اجرای سیاستهای شورای شهر

چگینی عضو شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه بررسی برنامه نامزدهای کلید داری شهر قزوین در بلدیه، بر ضرورت اجرای سیاستهای شورا توسط شهردار آینده تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین، در این جلسه بر ضرورت توجه نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین به برنامه پنج ساله شهرداری تأکید و تصریح کرد: نباید از نامزدها برنامه بخواهیم؛ بلکه باید از آنان التزام عملی و تعهد به اجرای برنامه شهرداری را خواستار شویم.

چگینی خاطرنشان کرد: شهردار مجری سیاستهای شورای اسلامی شهر است و افق برنامه هایش باید بلند مدت و منطبق بر سیاستهای شورا باشد.

وی در ابتدای این جلسه که با حضور تعدادی از آتش نشانان سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: برخی از برج های ساخته شده در قزوین فاقد پله های اظطراری است و این وضعیت در زمان آتش سوزی خطرات زیادی را به دنبال خواهد داشت؛ از همین رو باید در بازسازی الحاقی، این پله ها تعبیه شود.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهر، همکاری و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر و شهرداری می تواند در این زمینه گره گشا باشد.

چگینی به ساماندهی بازار قزوین و توجه به پدافند غیرعامل اشاره و تأکید کرد: استفاده از شیرهای هیدرانت و خرید تجهیزات لازم در آتش نشانی از جمله نردبان 42 متری باید در دستور کار قرار گیرد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط