شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

رییس شورای شهر قزوین:

زیرساخت‌های گردشگری تقویت شود

شهر قزوین ظرفیت‌های بی نظیری در حوزه گردشگری دارد و باید برای جذب گردشگر، در مسیر فراهم آوردن بسترهای مناسب و تقویت زیرساخت ها در این حوزه گام برداشت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی، رییس پارلمان محلی این شهر، طی سخنانی، در جلسه علنی شورا که با دستورکار بررسی برنامه نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین برگزار شد، خواستار ارائه برنامه از سوی هر یک از این نامزدها برای حل مشکل بدهی شهرداری به بانک شهر و توجه به جایگاه بانوان و جوانان در مدیریت شهر شد.

داودی در ابتدای این جلسه، با اشاره به پنجم مهرماه روز جهانی جهانگردی اظهار داشت: وجود آثار متعدد تاریخی و فرهنگی در شهر قزوین، ظرفیت های بسیار خوبی را در حوزه گردشگری در این شهر ایجاد کرده است که باید با برنامه ریزی اصولی و فراهم آوردن زیر ساخت‌های لازم در این حوزه، به رونق صنعت گردشگری کمک کنیم.

رییس پارلمان محلی قزوین همچنین، بر ضرورت توجه ویژه مجموعه مدیریت شهری قزوین به مراکز اقامتی و ایجاد بسترهای مناسب در راستای رونق صنعت گردشگری تأکید کرد.

وی در ادامه سخنانش، به هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی اشاره و بیان کرد: حضور به موقع آتش نشانان در حوادث از موضوعات جدی این حوزه به شمار می رود و به طور قطع برگزاری مانورهای آمادگی و به روز شدن تجهیزات آتش نشانی نقش مؤثری در حضور به موقع و ارائه خدمات کیفی آتش نشانان به حادثه دیدگان ایفا می کند.

به گفته رییس شورای شهر قزوین، با وجود تمامی محدودیت ها و مشکلات مجموعه مدیریت شهری، امکانات و تجهیزات آتش نشانی به روز و خوبی خریداری شده است. همچنین از لحاظ سختی کار و طبقه بندی کارکنان رسمی آتش نشانی از دیگر موضوعات مورد توجه شهرداری قزوین برای قدردانی از تلاش های آتش نشانان به شمار می رود.


/پایان پیام/

تصاویر مرتبط