شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

غلامحسين شيري، نامزد تصدي شهرداری قزوین تاکید كرد:

توجه به نیروسازی و استفاده از جوانان در مدیریت شهری

غلامحسين شیری، نامزد تصدي شهرداري قزوين با حضور در جلسه علنی شوراي اسلامي شهر قزوين به ارائه برنامه ها و راهبردهای خود پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین غلامحسین شیری، نامزد پست احراز تصدی شهرداری قزوین گفت: توجه به نیروسازی و استفاده از جوانان در مدیریت شهری از جمله برنامه هايم در شهرداري است.

وي افزود: به شورای اسلامي شهر اعتقاد دارم و اميدوارم در سایه تعاملات و باهم بودن مشکلات را حل کرد.

شیری با اشاره به اینکه 35 مدیر سازمانهای شهرداری باید در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گیرند، افزود: تا سه ماه آینده باید در مدیریت واپس گرا جلو رویم و با این روند اردیبهشت ماه در مدیریت تحول گرا قرارمی گیریم.

وی درخصوص موضوع بدهی های شهرداری قزوين گفت: با همفکری و تعامل مي توان موضوع بدهي هاي شهرداري را حل كرد.‌

توجه به جوانان و پرورش آنها و نیروسازی ، مدیریت دقیق منابع مالی، توجه به گردشگری و استفاده از ظرفیت های بی نظیر در این حوزه، بر طرف شدن نقاط ضعف طرح جامع، مطالعات ترافیک و راه اندازی مترو هشتگرد - قزوین ازجمله مباحث مهم مطرح شده توسط نامزد پست تصدی احراز شهرداری قزوین بود.

شیری به اهمیت باغستان سنتی اشاره کرد و گفت: باید باغستان به عنوان بالاترین میراث این شهر حفظ شود چرا که در قزوین برای توسعه شهر کمبود زمین نداریم و در هیات مدیره باغستان باید باغداران وجود داشته باشند و نقش ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه در موضوعات بافت فرسوده خوب کار نشده افزود: بافت قدیم قزوین باید دارای یک سیما و منظر شهری باشد و به همان شکل حفظ شود.
 

اين نامزد تصدي شهرداري قزوين، نبود کمربندی در قزوین را یکی از نقاط ضعف این شهر دانست و گفت: باید در این راستا برنامه های اصلی را اجرایی کنیم.

وی دربخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: توسعه شهر خواسته همه ماست و براي دستيابي به اين هدف، استقلال فکری، مشورت و شایسته سالاری را در برنامه های کاری خود دارم.

گفتنی است؛ شيري داراي مدرك کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت تحول بوده و مديركل راه و ترابری استان قزوین، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان ، عضو شورای شهر قزوین، مجری راه آهن غرب کشور و معاون مديركل جهاد سازندگی قزوين از جمله سوابق مدیریتی غلامحسین شیری نامزد پست تصدی شهرداری قزوین است.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط