شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

حسن آصفي، نامزد تصدي شهرداري قزوين:

ارتقای کیفیت زندگی شهروندان مهم ترین محور برنامه هاي شهرداري باشد

حسن آصفي، نامزد تصدي شهرداري قزوين با حضور در جلسه شوراي اسلامي شهر قزوين به ارائه برنامه ها و راهبردهای خود با شعار برد، برد، برد پرداخت و پاسخگوی سوالات نمایندگان پارلمان محلی قزوین شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ ارتقای کیفیت زندگی شهروندان مهم ترین محور برنامه های آصفی، نامزد پست تصدی شهرداری قزوین است.

وی در ابتدای سخنانش بر توجه به تغییر برنامه ها از دید کالبدی اشاره کرد و گفت: شهروند محوری و نگاه فضایی به برنامه ها و داشتن برنامه راهبردی برای اداره شهر و اداره شهرداری ازجمله اقدامات بنده خواهد بود.

وی همچنین مهم ترین برنامه خود را ارتقای کیفیت زندگی شهروندان برشمرد و گفت: دراین راستا اهمیت دادن به زندگی شهروندان همراه با داشتن مناسبات و تعاملات مدیریت شهری و کشوری و شفافیت در گزارش دهی به شهروندان و حکمروایی خوب تاثیر گذار خواهد بود.

عدالت در توزیع خدمات، عدالت در دریافت عوارض شهری هوشمندسازی ارائه خدمات درشهرداری، تقویت سرمایه ومشارکت اجتماعی، تشویق باغداران به حفظ باغستان سنتی، تسهیلگری ارتقای ورودی های شهر قزوین، به کارگیری سازمانهای مردم نهاد، استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت شهری و توجه به موضوع کمبود اب در برنامه ریزی شهری و توجه به گردشگری و ارایه برنامه های نو در این حوزه از جمله مباحث مهم مطرح شده توسط این نامزد تصدی و احراز پست شهرداری قزوین بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت مديريت پسماند و استفاده از ان به عنوان یکی از درامدهای پایدار شهری اشاره کرد.

آصفی همچنین از ایجاد سامانه جامع ممیزی املاک و بروزرسانی در دریافت عوارض به عنوان یکی از برنامه های مهم خود ذکر کرد و گفت: می توان با بروزرسانی این سامانه درامد پایداری برای شهر ایجادکنیم.

گفتنی است؛ آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین است و دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و دکتری مدیریت اجرایی گرایش در پروژه و ساخت می باشد.
 

همچنين، رییس انجمن صنفی مهندسان معمار استان قزوین و مدیر امور ساختمانی جمعیت هلال احمر استان از دیگر سوابق مدیریت آصفی نامزد پست احراز شهرداری قزوین است.


/پایان پیام/

تصاویر مرتبط