سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۲

دقیقی

مدیریت ارشد استان به موضوع ساماندهی و آسفالت محور نسیم شمال ورود کند

رییس کمیسیون املاک و توافقات شورای اسلامی شهر قزوین، اقدامات و مصوبات ورزشی شورای پنجم را نسبت به دوره های قبل درخشان‌تر و کم سابقه‌تر دانست.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین سعید دقیقی، رییس کمیسیون املاک و توافقات شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا در سخنانی اظهار داشت: با کمک شورا و شهرداری چند تیم ورزشی در سال جاری مورد حمایت قرار می گیرد.همچنین برای نهادینه کردن ورزش همگانی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته که در مقایسه با دوره های قبل ارزنده است؛ اما باید تلاش‌ها برای تقویت ورزش در قزوین افزایش یابد.
 

وی افزود: اگر مشکلاتی در حوزه ورزش وجود دارد باید توسط هر یک از اعضا مطرح و پیگیری شود و این تصور که تنها با وجود یک کمیسیون مستقل همه مشکلات برطرف می شود،تصور درستی نیست.

به گفته دقیقی، این موضوع که به عقیده عده ای چمن‌های مصنوعی ساخته شده فاقد استانداردهای لازم است، نیازمند بررسی استانداردها و در نظر گرفتن تمام جوانب آن است.

این عضو شورای شهر، در ادامه در تذکری به شهرداری خواستار پیگیری اجرای طرح سبزه میدان مینودر قزوین شد و گفت: این طرح جزو مطالبات شهروندان است و باید هرچه سریع تر به مرحله اجرا برسد.

دقیقی خاطرنشان کرد: رسیدگی به وضعیت نابسامان زمین شقایق که بارها درصحن شورا به آن اشاره کرده ام از جمله مواردی است که باید شهرداری برای تعیین تکلیف پیمانکاران این مجموعه اقدام کند؛ زیرا در این زمین نه پیمانکار و نه شهرداری بر وضعیت زمین نظارت ندارند و در نهایت با این وضعیت شهروندان متضرر می‌شوند.

این عضو شورای شهر قزوین، همچنین بر ضرورت اجرای طرح ساماندهی دولتخانه صفوی تاکید کرد و گفت: قسمتی از پیاده راه سبزه میدان آماده‌سازی شده است و برای بقیه این محدوده هنوز برنامه مشخصی وجود ندارد که ضرورت دارد، ادامه اجرای این طرح هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود.

رییس کمیسیون املاک و توافقات شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین از مدیریت ارشد استان خواست تا به موضوع ساماندهی و آسفالت محور نسیم شمال ورود کنند، تا وعده هایی که به شهروندان داده شده به زودی محقق شود.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط