شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

حق شناس:

مطلقا حذف نام شهيد از تابلوهاي شهري مطرح نبوده است و يقين داريم كه ارادت خاصي به شهدا در مجموعه مديريت وجود دارد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق‌ شناس عضو شوراي شهر در جلسه علنی صحن شورا که با دستور کار بررسی نامگذاری معابر شهری برگزار شد در سخناني ضمن تبريك هفته‌ي دفاع مقدس و يادآوري رشادت‌هاي رزمندگان اظهار كرد:با جرات و در صحن شورا و در محضر خداوند می گویم که مطلقا حذف نام شهید از تابلو ها مطرح نبوده و نیست و من یقین دارم که دوستان ما در خط فکری خود ارادت خاصی به شهدا دارند و این مقوله مشترک بین تمام اعضای شورا و شهرداری است.

وي افزود: با ارسال برخی تصاوير در سطح شهر به بنده بلافاصله به مديرعامل زيباسازي منتقل شد كه كمتر از 12 ساعت اصلاحات انجام شد.

به گفته‌ي اين عضو شورا، برخي از تابلوهاي ترافيكي مانند حسن پور و نواب صفوی و مدنی در سطح شهر نام شهيد را ندارند و لازم است تا عنوان شهید به آنها اضافه شود بنابراین برخي از آنها را براي اصلاح به مديران شهري ارسال كردم.

حق‌شناس تاكيد كرد: از مديران شهر مي‌خواهم كه هر تابلويي كه مرتبط با شهداست اگر به هر دليل عنوان شهيد جا افتاده است در اسرع وقت اصلاحات انجام شود.

وي همچنين خواستار نامگذاري معبري براي شهيد حججي شد و گفت: متاسفانه تاكنون اين درخواست انجام نشده است همچنين در مورد شهيد سياهكالي‌مرادي كه مقام معظم رهبري در مورد اين شهيد ويژه صحبت كرده‌اند هم لازم است در کمیته نامگذاری مطرح و روي نام اين شهيد هم كار شود.

حق شناس تصریح کرد: وقتی در دفاع از شهید سخنی می گوییم بایستی در عمل نیز مدافع آنها وخون شهدا باشیم.

وی در بخش دیگری از این جلسه طی تذکری به شهرداری در خصوص خشک شدن برخی درختان سطح شهر و فضای سبز در بلوار ارتباطات غیاث آباد تذکر داد و گفت:

چه زمانی باید این مشکل در شهر حل شود و چرا سازمان فضای سبز پاسخگوی این تذکرات نیست؟ درست است که شورای شهر نباید به زیرمجموعه مدیران شهری ورود کند اما طبق قانون می تواند نسبت به نقص عملکردی مدیر تقاضای عزل نماید.

حق شناس همچنین نسبت به طرز نادرست ابیاری فضای سبز شهری انتقادکرد و گفت: بیش از 20 بار شاهد هدر رفت اب در نواحی امامزاده سلطان سیدمحمد بوده ام به طوری که آسفالت کف خیابان مملو از آب بود.

وی ادامه داد: به نظرم در حوزه فضای سبز نه تنها به جلو نرفتیم بلکه عقب گرد داشته ایم وحتی نتوانستیم داشته هایمان را حفظ کنیم بنابراین ضرورت دارد سرپرست شهرداری به این موضوع رسیدگی کند

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط