شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

چگینی:

کمربندی نسیم شمال مایه ننگ شهر است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، احد چگینی در صحن شورای شهر بر تسریع در عملیات اجرایی ساماندهی نسیم شمال تاکید کرد و گفت:

محور نسیم شمال که کار کمربندی شهر را انجام میدهد در وضعیت خوبی به سرنمی برد و بایستی در عملیات اجرایی آن تسریع شود.

چگینی تصریح کرد:کمربندی نسیم شمال مایه ننگ مدیریت شهری است و بایستی برای آن فکری شود و مسولان باید توضیح دهند که چرا عملیات اجرایی ان اغاز نمی شود.

چگینی با بیان اینکه برای این پروژه اعتبار نیز مصوب شده است خاطر نشان کرد: وعده شده بود که این محور از ابتدای تابستان ساماندهی شود و طی مدت 4 ماه به بهره برداری برسد اما درحال حاضر به پایان تابستان رسیده ایم و هیچ اتفاقی نیفتاده است.

این عضو شورا خواستار ارایه توضیحات بیشتر در خصوص علت تعلل در اجرای این پروژه شد.

وی همچنین در خصوص بازگشایی خروجی اتوبان به سمت قزوین از بلوار نوروزیان نیز گفت: شهرداری این خروجی را احداث کرده اما به دلیل یکسری مشکلات فنی که راه و شهرسازی ایراد گرفته مسدود است آیا واقعا همه خروجی های اتوبان در این مسیر تا تهران ضوابط را اجرا کرده اند که برای این خروجی ایراد گرفته شده است ؟

چگینی تاکید کرد لازم است تا شهرداری قبل از انجام هرگونه مناقصه ای نظر کمیته فنی استانداری و شورای ترافیک را اخذ کند و پیش نیازهای پروژه را ببیند و سپس مناقصه برگزار کند.

:وی همچنین خاطر نشان کرد: لازم نیست تا شهرداری در تقاطع غیر همسطح یادگار امام در انتهای بلوار نوروزیان تمام رمپ ولوپ ها احداث کند چرا که بهتر است تا آن قسمت که کار مردم را راحت تر میکند در اولویت اجرا قرار بگیرد.

چگینی در بخش دیگری ازجلسه ضمن تبریک به دکتر سیده منیره قوامی به سبب انتخاب وی به عنوان رییس شورای شهرستان قزوین خاطر نشان کرد:

برای اینکه شوراها تقویت شوند بایستی شوراهای فرادست تقویت شوند که نقش خوبی در فرهنگ دموکراسی و مردم سالاری دینی دارند.

وی در خصوص لایحه نرخ خدمات بهای روز بازارها نسبت به تنظیم آیین نامه ها بر مبنای قانون نظام صنفی تاکید کرد و گفت:
 

بایستی بخشنامه ها و آیین نامه ها طبق قانون نظام صنفی تنظیم شود چرا که اگر غیر این باشد ضمانت اجرایی ندارد.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط