سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۶

حق شناس:

واگذاری زمین ملا صدرا به دلیل عدم رعایت صرفه و صلاح شهرداری متوقف گردد

تذکر عضو شورا به شهرداری پیرامون بررسی روند مزایده دو قطعه زمین در ملاصدرا و پیشنهاد توقف واگذاری زمین به دلیل عدم رعایت صرفه و صلاح شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس عضو پارلمان محلی در جلسه علنی شورا که با دستور کار گزارش تهیه طرح جامع و تفصیلی شهر قزوین که توسط معاون شهرسازی شهردار ارایه شد اظهار کرد:

شهرداری اخیرا دو قطعه زمین هم اندازه و تقریبا هم تراز را در ملاصدرا به مزایده گذاشته است که طی آن برنده مزایده قطعه زمین دوم با یک میلیارد افزایش به نسبت قیمت کارشناسی به مبلغ حدود 5میلیاردو 500میلون تومان و زمین دوم تنها با یک میلیون تومان نسبت به قیمت کارشناسی حدودا چهار میلیارد وپانصد برنده شده است که به لحاظ عقلی و نیز اقتصادی صحیح نیست و صرفه و صلاح شهرداری در آن رعایت نشده است.

وی افزود: بایستی روند این مزایده بررسی شود و تا روشن شدن ابعاد بیشتر این موضوع سرپرست شهرداری باید دستور توقف واگذاری زمین را صادر کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش در تذکری به شهرداری خواستار تحقق وعده ها ی اعضای شورا به شهروندان شد و گفت:

حداقل انتظار مردم این است که اعضای شورا وقتی به صورت جمعی در جایی حاضر می شوند و با حضور مدیران شهری وعده ای میدهند به ان عمل شود.

به گفته این عضو شورا تقریبا یکسال پیش در مسجد موسی بن جعفر خیابان حیدری به اتفاق حاضر شدیم که طی ان مردم خواستار احداث سرویس بهداشتی مناسب در مسجد بودند که البته مورد نیاز منطقه نیز است ولی تا به امروز هنوز محقق نشده است.

حق شناس از شهرداری خواست تا این موضوع را با قید تسریع در دستور کار قرار دهد. چراکه منطقه حیدری نیاز به سرویس بهداشتی دارد و بایستی این موضوع محقق شود. این درحالی است که احداث سرویس بهداشتی دراین مسجد از قبل شورای پنجم نیز مطرح بوده است.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط