شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

چگینی:

تعیین و تکلیف جایگاه تخلیه ضایعات ساختمانی شهر قزوین ضرورت دارد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، احدچگینی عضو پارلمان محلی در جلسه علنی صحن شورا اظهار کرد:

شهرداری طبق قانون موظفند زیرساختهای لازم برای تخلیه نخاله های ساختمانی را فراهم کنند و درحال حاضر به دلیل مشکلاتی که با آب منطقه ای بوجود آمده مکان قبلی تخلیه ضایعات ساختمانی تعطیل شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر نخاله های ساختمانی متاسفانه در حاشیه اتوبان و زمین های کشاورزی تخلیه می شود که سیما و منظر شهری را برهم زده و ضرورت دارد شورا با هماهنگی آب منطقه ای موضوع را سریعا پیگیری نماید.

احد چگینی خاطر نشان کرد: در منطقه حسین آباد نیز که 30 کیلومتر با جایگاه فعلی فاصله دارد فقط امکان تخلیه کامیونهای بالای ده تن نخاله ساختمانی وجود دارد و کامیونهای بارکش زیر ده تن جایی برای تخلیه نخاله ها ندارند که عدم توجه به این‌ نکته میتواند به محیط زیست و سیما و منظر حاشیه شهر علی الخصوص اتوبان آسیب جدی وارد کند.

وی در ادامه درخصوص عملکرد سازمان زیباسازی ضمن تقدیر از تلاش پرسنل و مدیریت این سازمان تاکیدکرد:

اگر برگزاری مناسبات ملی و مذهبی را به مردم واگذار کنیم قطعا توفیقات بیشتری خواهیم داشت.

چگینی ادامه داد: شهرداری بایستی زیر ساختهای لازم‌ را فراهم و بعد اجرای بسیاری از برنامه ها را به مردم بسپارد چرا که کسبه و بازاریان ما خود در این مناسبت ها پیشرو هستند.

وی تصریح کرد: اگر به سمت استفاده از ظرفیت مردم و مشارکت انها در برنامه های مذهبی و ملی را داشته باشیم به مرور خود مردم این مراسم را مدیریت می کنند.

این عضو شورا در تذکری خواستار بازپیرایی برخی تصاویر و تمثال شهدا در میادین و خیابان های شهر شد.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط