شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۱۶

دقیقی:

رسیدگی به نورپردازی جاده سلامت و تسریع در عملیات پیاده روسازی توسط شهرداری قزوین ضرورت دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سعید دقیقی عضو شورای شهر در جلسه علنی صحن شورا که با دستور کار انتخابات اعضای کمیسیون های تخصصی شورا برگزار شد گفت:
منطقی نیست که در کمیسیون های شورا تنها سه نفر عضو باشند چرا که بسیاری کمیسیونها در سالهای اخیر به دلیل به حد نصاب نرسیدن یا تشکیل نمیشد و یا اینکه با تعداد کمی از اعضا برگزار میشد.

وی تصریح کرد: اگر نگاه این است که کمیسیون ها پربارتر شود باید اعضا، عضو این کمیسیون ها شوند و در کمیسیون های مهم مانند املاک و خدمات شهری باید تعداد زیادی عضو شوند چرا که بسیاری از موارد در این کمیسیون ها مغفول نماند.

وی دربخش دیگری از سخنانش در تذکری به شهرداری خواستار رسیدگی به وضعیت نورپردازی جاده سلامت شد و گفت:

طی بازدیدی که از جاده سلامت داشتم بسیاری از چراغ های این جاده خاموش بود و لازم است تا شهرداری نسبت به رفع این مشکل اقدام نماید.

دقیقی همچنین بر تسریع در عملیات پیاده روسازی در شهر تاکید کرد و گفت: در بسیاری ازخیابان های شهر عملیات عمرانی پیاده روسازی متوقف شده و این امر در تردد شهروندان و مغازه داران اختلال ایجاد کرده است.

این عضو شورای شهر به نامناسب بودن زمین شقایق برای بازی نونهالان و کودکان اشاره کرد و گفت:

روزانه تعداد زیادی از کودکان و جوانان در زمین شقایق بازی و ورزش می کنند اما متاسفانه این زمین مناسب نیست و هر لحظه ممکن است خطر آفرین باشد بنابراین ضرورت دارد تا شهرداری در اسرع وقت نبست به رفع اشکالات این زمین اقدام کند.

وی خاطر نشان کرد: ما به شعارهایی که در حوزه ورزش دادیم عمل کردیم و بنده معتقد هستم که باید سازمان ورزش در شهرداری داشته باشیم چرا که این حوزه بسیار گسترده است.


/پایان پیام/

تصاویر مرتبط