شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

داودی:

خدمت رسانی به مردم حد و مرز و جناح بندی ندارد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حکمت اله داودی رییس شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی که با دستور کار انتخابات کمیسیونهای تخصصی شورا برگزار شد در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش شهرداری در برگزاری هفته فرهنگی قزوین تاکید کرد:

هفته فرهنگی قزوین را با برنامه متنوعی پشت سرگذاشتیم و دراین راستا باید از تلاش شهرداری برای برگزاری این برنامه ها تشکر کرد.

وی ادامه داد: از سازمان زیباسازی شهرداری درخواست داریم تا باتوجه به آغارماه محرم فضاسازی شهر را به سمت برنامه های عزاداری و فضاسازی شهری دراین خصوص پیش ببرند.

داودی همچنین از تلاشهای شبانه روزی زاهدی استاندار قزوین تقدیر نمود و گفت:

اقای زاهدی در راستای خدمت رسانی و پیشبرد اهداف استان خدما ت ارزنده ای داشتند که از وی تقدیر می کنیم و برای استاندار جدید آرزوی موفقیت و صحت داریم.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه به دستور کار جلسه شورا اشاره کرد و گفت: انتخابات دو کمیسیون املاک و خدمات شهری شورا بایستی رای گیری شود.

داودی با توجه به اظهارات اعضای شورای شهر در خصوص ترکیب کمیسیونها و جهت گیری فضا به سمت و سویی دیگر خاطر نشان کرد:

در شورای چهارم نیز بر سر تعیین رییس شورا اختلافاتی وجود داشت و این یک امری طبیعی است ما قسم خورده ایم که برای خدمت به مردم از هیچ کوشش دست برنداریم و باید به آن پایبند باشیم.

به گفته وی، شورای شهر در خدمت همه شهروندان است و خدمت رسانی به مردم حد و مرز وجناح بندی ندارد بنابراین وظیفه داریم به شهروندان خدمت کنیم.

داودی اظهار کرد: روال انتخابات کمیسیونها عادی و قانونی است و مشکلی ندارد.

در ادامه به دلیل عدم حضور و ترک 4 نفر از اعضای شورا برای رای گیری جلسه از رسمیت افتاد و انتخابات کمیسیونهای املاک وخدمات شهری انجام نشد.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط