چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

عبدالرزاقی:

بیش از ۱۱۰ برنامه در هفته فرهنگی قزوین اجرا شد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین: بیش از ۱۱۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در هفته فرهنگی قزوین برای شهروندان پیش‌بینی شده است.

به‌گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدی عبدالرزاقی نائب رئیس پارلمان محلی در برنامه شب های فیروزه ای با تبریک این هفته و با بیان این‌که استقبال شهروندان از برنامه‌های این هفته نسبت به سال‌های گذشته پرشورتر است گفت:

در مجموعه شورای اسلامی شهر قزوین تلاش شده است که اقداماتی در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگ و ورزش و همچنین در مباحث گردش‌گری و شناساندن آثار و ابنیه تاریخی استان قزوین به همه هم‌میهنان انجام شود.

وی افزود: این اقدامات در کنار جشنواره نوروزی سال ۹۸ و هفته فرهنگی قزوین نقش زیادی در توسعه گردشگری استان خواهد داشت.

عبدالرزاقی با تاکید بر این‌که در اجرای این برنامه‌های نگاه عادلانه وجود داشته است گفت: در هفته فرهنگی قزوین علاوه بر شهر قزوین، در نواحی منفصل شهری نیز برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری تدارک دیده شده و در طول این هفته اجرا خواهد شد.

وی با بیان این‌که امروز در شهر قزوین علاوه بر برنامه‌های فرهنگی در حوزه‌های عمرانی، ترافیکی و ورزشی نیز طرح‌های بسیار خوبی در دست اقدام است گفت:

طرح‌های پیش‌بینی شده اقدامات انجام شده نوید بخش آینده‌ای درخشان برای شهر قزوین خواهد بود؛ اقداماتی که توسط مجموعه مدیریت شهری و با همیاری اعضای شورای شهر قزوین انجام شده است تا شهری آباد و توسعه‌یافته داشته باشیم و شادی و نشاط را برای شهروندان به ارمغان آوریم

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط