دوشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۴

قوامی:

۶/۸ مترمربع سرانه فضای سبز در شهر قزوین وجود دارد

سیده منیره قوامی رئیس کمیسیون محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین: سرانه فضای سبز در شهر قزوین ۶/۸ مترمربع است که با احتساب باغستان سنتی و بوستان ملی باراجین به حدود ۱۴ متر مربع می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، دکتر سیده منیره قوامی رئیس کمیسیون محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین در سومین شب "هفته فرهنگی قزوین" و در برنامه شب‌های فیروزه‌ای با تبریک این هفته و اعیاد قربان و غدیر گفت:

در حوزه محیط‌زیست از مجموعه مدیریت شهری قزوین باید قدردانی کرد چرا که اهمیت این موضوع را درک کرده‌اند و می‌توان گفت ما در حوزه مسائل محیط‌زیستی در قزوین از استاندارهای جهانی عقب نیستیم و قوانین مربوط به این حوزه در کشور و در قزوین رعایت می‌شود.

وی افزود: یکی از این قوانین پیوست‌ زیست‌محیطی طرح‌های عمرانی است که شهرداری قزوین در اجرای طرح‌های خود تلاش می کند که این پیوست را لحاظ کند.

سیده منیره قوامی رئیس کمیسیون محیط‌زیست و خدمات شهری قزوین با بیان این‌که پیوست‌ زیست‌محیطی با آسیب‌شناسی مانع از آسیب به محیط‌زیست می‌شود گفت:

دلیل اهمیت محیط‌زیست این است که این سرمایه طبیعی در دستان ما امانت است و باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم تا نسل‌های بعدی هم بتوانند از آن استفاده کنند.

تصاویر مرتبط