دوشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۴

یوسفی:

50کیلومتر مسیر دوچرخه سواري از اقدامات مجموعه مدیریت شهری در جهت ترویج ورزش همگانی

دکتر زهرا یوسفی رئیس کمیسیون سلامت و ورزش شورای اسلامی قزوین: ۵۰ کیلومتر مسیر دوچرخه سواري و ساخت خط دوم جاده سلامت و ايجاد پل ارتباطي بين انها، از اقدامات خوب انجام شده از سوی مجموعه مدیریت شهر قزوین است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین دکتر زهرا یوسفی رئیس کمیسیون سلامت و ورزش شورای اسلامی قزوین در شب سوم "هفته فرهنگی قزوین" در برنامه شب‌های فیروزه‌ای ضمن تبریک فرا رسیدن این هفته گفت:

از آنجاکه ورزش کردن دریچه اي رو به سلامتی و بهترین و ارزانترين و آسان‌ترین راهی است که با آن می‌توان سلامتی را تضمين كرد ،هدف گذاري شورا در راستای فراهم کردن زیرساخت‌های ورزش و تقویت فرهنگ ورزش کردن در بين مردم قرار گرفت و بهمين جهت یکی از کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر قزوین به ورزش و سلامت اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: خوشبختانه در دو سال اخیر خدمات خوبی در سطح شهر انجام شده و مورد استقبال خوب شهروندان نیز قرار گرفته است.

یوسفی بیان کرد: یکی از این اقدامات ساخت خط دوم جاده سلامت و پل ارتباطی بين آن است؛ مسیری که بخصوص عصرها و شبها مورد استقبال بسيار خوب شهروندان قرار می‌گیرد و علاوه بر این مردم می‌توانند از دوچرخه هاي كرايه اي ايستگاه دوچرخه جاده سلامت هم استفاده کنند.

یوسفی رئیس کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر قزوین گفت: یکی دیگر از اقدامات انجام شده در جهت ترویج فرهنگ ورزش ساخت ۵۰ کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در سطح شهر و ايمن سازي آن است که به همت معاونت ترافیک شهرداری قزوین انجام شده است.

تصاویر مرتبط