شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۲

داودی:

ارایه خدمات الکترونیکی سلامت اداری را افزایش می دهد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی در جلسه علنی صحن شورا که با دستور کار ارایه گزارش عملکرد سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری قزوین برگزار شد با بیان این مطلب که ارایه خدمات الکرونیکی سلامت اداری را افزایش می دهد اظهار کرد:
یکی از موضوعاتی که در دستور کار شورای پنجم قرار دارد سلامت ادارای است که با راه اندازی خدمات الکترونیک این موضوع محقق می شود.

وی افزود: کاهش سفرهای درون شهری و کاهش هزینه های جاری و صرفه جویی در زمان و کاهش مراجعات حضوری از جمله مزایای این خدمات است.

داودی همچنین در ادامه به سامانه 137 شهرداری اشاره کرد و گفت: پیگیری مشکلات مردم از این طریق بسیار اهمیت دارد و بایستی پاسخ مناسب به پیام های مردمی داده شود تا رضایتمندی حاصل شود.

در ادامه این جلسه لایحه دوفوریتی کمک 3 میلیارد و 800 میلیون تومان شهرداری قزوین به تامین هزینه‌های باشگاه ورزشی شهرداری به تیم های ورزشی شهرداری در صحن شورا بررسی شد که برای بررسی بیشتر و رفع نواقص به جلسه بعدی شورا موکول شد.

همچنین مقرر شد مدارک لازم جهت ارایه لوایح در حوزه املاک و توافقات به شهرداران مناطق مدیران املاک مناطق و مدیر اداره املاک شهرداری ابلاغ شود.


/پایان پیام/

تصاویر مرتبط