شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۹

حق شناس:

وضعیت فعلی خدمات اداره آب و فاضلاب در شان مردم محترم منطقه اسماعیل آباد نیست

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس عضو پارلمان محلی در جلسه علنی صحن شورا که با دستور کار گزارش عملکرد سازمانهای ارامستان و عمران شهرداری قزوین برگزار شد اظهار کرد:

اقدامات شایسته انجام شده در حوزه زیر ساختها و ارائه خدمات بیشتر به همشهریان در دوره مدیر عامل جدید بی سابقه است و نقطه عطفی در تاریخ خدمات این سازمان محسوب می شود.

حق شناس در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای پرسنل سازمان ارامستانها از شهرداری خواست تا حمایت و توجه بیشتری از کارکنان سالن تطهیر به لحاظ سختی کار انها صورت گیرد.

وی همچنین خواستار تعمیم ارائه تخفیف بهای خدمات سازمان برای مدد جویان کمیته امداد و بهزیستی در آرامستان نوبیلی شد.

حق شناس همچنین در بخش دیگری از این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه و حسن برخورد و سلوک مدیر عامل سازمان عمران در نهضت شبانه اسفالت خواستار پیگیری و طرح لایحه خرید دستگاه بازیافت اسفالت از سوی شهرداری شد، تا با خرید این دستگاه بخشی از نیاز مجموعه مدیریت شهری در زمینه بروز آوری و بازیافت اصولی ترانشه برطرف و در هزینه ها نیز صرفه جویی شود.

حق شناس تاکید کرد: سازمان عمران با همکاری مدیران مناطق بایستی ممیزی دقیقی برای اقدامات پیمانکاران ریز پروژه ها داشته باشد و درمورد پیمانکارانی که بدرستی کار نمیکنند قاطعیت داشته و انها را حذف کند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: درجاده اسماعیل اباد حاشیه جاده تعریض، اسفالت و مرمت می شود درحالی که خود جاده نیر نیازمند بهسازی و مرمت است و تردد در این مسیر واقعا برای مردم منطقه خطر آفرین است، وی خواستار تسریع در این حوزه گردید.

حق شناس در ادامه به ابراز گلایه مردم اسماعیل اباد از وضعیت اب اشامیدنی اشاره کرد وگفت:

مردم اسماعیل اباد از وضعیت کمبود اب شرب و قطعی فراوان آب گلایه دارند وضعیت فعلی خدمات اداره آب در شان مردم محترم منطقه نیست وی همچنین از اداره اب خواست نسبت به حل مشکلات مردم منطقه برنامه ریزی جدی نموده و نتیجه این برنامه ریزی و اقدامات انجام شده را با ستحضار شورا برساند.

حق شناس در ادامه دو تذکر داشت که به این شرح است: زمان طلایی برای تصمیم گیری در خصوص تیمداری شهرداری و حضور پرقدرت تیم های ورزشی شهرداری درحال از دست رفتن است و بایستی هرچه سریعتر وضعیت تیم داری شهرداری تعیین تکلیف شود. همچنین با گلایه ازعدم تحقق وعده های داده شده در خصوص حمایت از تیم های ورزشی خواستار پرداخت هدایای وعده داه شده به اعضای تیم بسکتبال از سوی شهرداری شد

او در تذکر بعدی در خصوص ضرورت احداث پل عابرپیاده در جاده ناصراباد تاکید کرد: به دلیل سرعت بالای خودرو و حفظ جان عابران ضرورت دارد پل عابر پیاده در عرض جاده احداث شود.


/پایان پیام/

تصاویر مرتبط