شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۲

سخنگوی پارلمان محلی:

استاندارد سازی تله سیژ کامان، زرشک سریعا انجام شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، دکتر سیده منیره قوامی رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر درجلسه علنی صحن شورا که با دستور کار بررسی طرح ساماندهی سبزه میدان برگزار شد اظهار کرد:

تله سيژ موجود در منطقه كامان و زرشك را ميتوان با هزينه ٣٠٠ ميليون تومان استاندارد سازي كرد و به بهره برداري رساند اما اين ظرفيت موجود به حال خود رها شده و هيچ اقدامي براي راه اندازي آن انجام نميشود.
 

وی افزود: به نظرم این مجموعه ظرفیت خوبی دارد و بایستی سریعا مشکلات استانداردسازی ان حل شود تا مردم قزوین بتوانند ازآن استفاده کنند.

قوامی با اشاره به احداث تله سر در بوستان باراجین خاطر نشان کرد:در رابطه با تصميم گيري براي احداث تله سر در دهكده طبيعت به اطلاعات كاملتري نياز است و بايد اطمينان حاصل شود كه استاندارد سازي و گرفتن گواهي استاندارد آن مشكلي ندارد و به سرنوشت تله سيژ كامان زرشك مبتلا نميشود.

سخنگوی پارلمان محلی در ادامه خواستار ساماندهی حمام پیر حصار قزوین شد و گفت:

سقف اين حمام فرو ريخته و به محلي براي تجمع معتادين و انواع معضلات ديگر تبديل شده و باعث نارضايتي أهالي آن محله است. طي مذاكره اي كه با ميراث فرهنگي داشتم با مرمت آن توسط شهرداري موافقند. بنابراين از شهرداري میخواهیم نسبت به ساماندهی این حمام قدیمی اقدام کند.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط