سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین:

دبير شورای شهر خواستار اجرای طرح شب بازار در قزوين شد

مهدیه سادات قافله باشی دبیر شورای شهر در جلسه علنی صحن شورا که با حضور معاون عمرانی شهردار برگزار شد، ضمن تاکید بر احیای شب بازار درخیابانهای قزوین اظهار کرد:

به منظور پویایی شب های شهر پیشنهاد می شود موضوع شب بازار در خیابانهای قزوین احیا و اجرایی شود.

وی افزود: برخی خیابانهای شهر مانند شهید بابایی، جانبازان و سایر نواحی شهری مستعد زیست شبانه هستند، چرا که شب هنگام شاهد حضور دستفروشان پوشاک در آن خیابان ها هستیم.

قافله باشی تاکید کرد: به بهانه روز صنایع دستی درخواست دارم تا در برخی از بوستانها و خیابانهای شهر به منظور رونق صنایع دستی و کمک به اقتصاد این حوزه، غرفه های موقتی راه اندازی شود.

این عضو شورای شهر با اشاره به گذر فرهنگی و صنایع دستی در شهر تهران تصریح کرد: این توانایی در شهر قزوین نیز وجود دارد که گذر صنایع دستی و یا فرهنگی در آن راه اندازی شود.

به گفته دبیر پارلمان محلی لازم است دراین خصوص با نیروی انتظامی نیز هماهنگی های لازم صورت گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و هنری شورای شهر در بخش دیگری از سخنانش خواستار نصب بنر اطلاعات پروژه در طرحهایی که به نوعی در مسیر تردد شهروندان قرار دارد از سوی معاونت عمرانی شهرداری شد و گفت:

اگر این اطلاعات در اختیار مردم قرار گیرد شاهد همدلی و همکاری بیشتری از سوی انها خواهیم بود.

قافله باشی در پایان این جلسه خواستار توضیحاتی از معاون عمرانی شهردار بابت نگرانی شهروندان و تهدید سیل در خصوص اجرای کمربند سبز قزوین که در حریم رودخانه است شد.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط