سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۴

چگینی:

روابط عمومی ها آینه تمام نمای دستگاهها هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، احد چگینی عضو شورای اسلامی شهر اظهار کرد:

‍بایستی به جایگاه روابط عمومی و نقش آن در اطلاع رسانی توجه ویژه کرد. نهادی که فعالیت عمومی و ارباب رجوع دارد حتما نیازمند یک رابط امین و مطمئن بنام روابط عمومی است.

وی تاکیدکرد: متاسفانه مسولین روابط عمومی ها را با تبلیغات اشتباه می گیرند درحالی که روابط عمومی نهادی در راستای برنامه های برنامه بلند مدت است.

به گفته این عضو شورای شهر قزوین روابط عمومی ها آینه  تمام نمای دستگاهها هستند و لازم است تا جایگاه آنها ارتقا یابد.

وی با تاکید بر این که روابط عمومی ها بایستی مشاوران راس هرم باشند افزود: در اینصورت می توانند به عنوان یک میزان الحراره مشکلات سیستم را به راس منتقل کرده و به عنوان نقش مدعی العموم را در داخل سیستم ایفا کنند.

وی همچنین با استقبال از پیشنهاد یکی از اعضای  شورای هماهنگی روابط عموم های استان مبنی بر راه اندازی و تشکیل خانه روابط عمومی گفت: ما به عنوان حامی در این راستا کمک خواهیم کرد.

احدچگینی در خصوص بررسی لایحه افزایش خدمات بهای پسماند با بیان اینکه قانون نظام صنفی با قانون شهرداری ها در تعارض است گفت:

طبق قانون نظام صنفی هر اتحادیه بدون استعلام از شهرداری میتواند مجوز صادر کند که این موضوع باعث ایجاد مشکلات برای شهر و شهروندان شده است این قانون درتعارض با شهرداری است و بایستی در مجلس  این قانون اصلاح شود.

وی افزود: پیشنهاد میکنم جلسه ای مشترک با اتاق اصناف تشکیل شود و در خصوص یکسری مباحث تبادل نظر صورت گیرد و مشکلات فی مابین حل و فصل شود.

/پایان خبر/

تصاویر مرتبط