سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۴

قافله باشی:

روابط عمومی سرفصلی از تعهد و تخصص است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدیه سادات قافله باشی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و هنری شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی که با حضور اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قزوین همراه بود طی سخنانی با بیان اینکه روابط عمومی یک شغل نیست خاطر نشان کرد:

روز ارتباطات و روابط عمومی تنها یک روز در تقویم نیست و سرفصلی از تعهد، تخصص، هنر و علم به انضمام ويژگي هاي اخلاقي انسانی است.

وی افزود: افرادی که دراین حوزه فعال هستند فشارها و استرس زیادی را برای انجام یک مراسم و برنامه متحمل می شوند و در نهایت نیز با اتمام مراسم بایستی با افکار سنجی و انعکاس رویداد ها کار را پیش ببرند که طاقت فرساست.

دبير شوراي شهر خاطر نشان کرد:  مولفه های شفافیت و تعامل و پاسخگویی به عنوان الگو های موثر ارتباطی با مردم كمك شاياني به دستگاه هاي اجرايي ميكند. شهروندان امروزه به روش سنتی و نصب یک بنر اقناع نمی شوند و این نیازمند استفاده از فن آوری و تکنولوژی است که بایستی به دانش و فناوری گره بخورد.

وی از روابط عمومی ها خواست تا بازوی شورای پنجم باشند و به دلیل ارتباط شان با طیف وسیعی از جامعه نیازهای شهروندان را با شورای شهر مطرح کرده و از طرفی نیز مصوبات شورای شهر و تلاش مدیریت شهری را در دستگاههای خود منعکس کنند.

گفتنی است مهديه سادات قافله باشي با حكم استاندار قزوين به عضویت افتخاری شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قزوین درآمد.

/پایان خبر/

تصاویر مرتبط