سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۷

حکمت اله داودی:

کارگروه شمس می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، جلسه علنی پارلمان محلی با حضور دکتر علی صفری شهردار و هیات رئیسه شورای مشورتی، سیاست گذاری شمس برگزار شد.

 

در این جلسه ابتدا حکمت الله داودی رئیس شورای شهر در سخنانی حلول ماه مبارک رمضان و روز جهانی صلیب سرخ را تبریک گفت و از زحمات جمعیت هلال احمر خصوصا در خدمات رسانی در سیل اخیر تشکر و قدر دانی کرد.

داودی با اشاره به فعالیت کارگروه تخصصی شمس اذعان کرد:هیات رئیسه کارگروه شمس جلسات مختلف در کمیسیون های مختلف داشتند که می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شهر باشد.

در ادامه دکتر فرهاد درویش رئیس شورای سیاست گذاری مشورتی به ارائه گزارشی درخصوص روند شکل گیری کارگروه شمس و فعالیت های صورت گرفته توسط این کارگروه پرداخت.

دکتر درویش با اشاره به حضور روسای کارگروه های مختلف در جلسه افزود:جلساتی با شهردار قزوین داشته و در رابطه با موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر شده است.

وی درخصوص ساختار کارگروه شمس توضیح داد: کارگروه شمس ترکیبی از اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مدیران و اعضای ادوار شورای شهر و متخصصان و صاحبنظران حوزه شهری است. البته ناگفته نماند که در این کارگروه بر حضور نسل جوان تاکید شده است تا شاهد شکل گیری یک ترکیب مشارکتی باشیم.

درویش تاکیدکرد:در کارگروه شمس نگاه سیاسی نبوده و از افراد دلسوز استفاده کرده ایم و نوع نگاه این کارگروه به سما مدیریت مشارکتی است.

در ادامه هریک از روسای کارگروه های پنج گانه کارگروه شمس به ارائه گزارشی درخصوص اولویت ها و آخرین وضعیت کارگروه های خود و نیز پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.

/پایان خبر/

تصاویر مرتبط