یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

‍ دکتر یوسفی:

حمايت و تقويت فعاليت‌های ورزشی يكی از اقدامات ارزشمند شهرداری‌ها در راستای ايجاد نشاط و سلامتی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، دکتر زهرا یوسفی رئیس کمیسیون ورزش و سلامت شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن تبریک فرارسیدن روز شهردار و همچنین میلاد امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز پدر؛ گفت:

 

 

با توجه به اینکه نیمی از جمعیت شهر را زنان تشکیل می‌دهند اما در زمینه استفاده از امکانات ورزشی موجود آنان مهجور مانده‌اند، به همین علت پیشنهاد می‌کنم در تمام مراحل برنامه‌ریزی، اجرا و هزینه‌کرد فعالیت‌های ورزشی باشگاه شهرداری، پنجاه درصد سهم زنان دیده شود.

وی افزود: شهرداری از مدت‌ها قبل فعاليت‌های ورزشی و سالن تحت پوشش داشته ولی همانند بسیاری از فعالیت‌های ديگر به مرور زمان نيازمند داشتن چارچوب مشخص و اساسنامه‌ای برای تبيين زمينه فعاليت و شيوه آن است. ارائه اين لايحه به اين منظور و برای رسميت دادن به فعاليت باشگاه ورزشی شهرداری است.

دکتر یوسفی اضافه کرد: حمايت و تقويت فعاليت‌های ورزشی يكی از اقدامات ارزشمند شهرداری‌ها در راستای ايجاد نشاط و سلامتی در جامعه بوده و در بسياری از شهرداری‌ها اينگونه فعاليت‌ها انجام می‌شود و نيازی به استعلام از وزارت كشور ندارد زيرا اگر مغايرتی وجود داشت توسط فرمانداری‌ها از سال‌ها قبل اعلام می‌شد.

 

تصاویر مرتبط