شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

احد چگینی:

برنامه پنج ساله باید در بودجه پیشنهادی سال ۹۸ تجلی پیدا می‌کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، احد چگینی رئیس کمیسیون املاک و توافقات شورای شهر در پنجمین نشست بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۹۸؛ گفت:

 

 

پیشنهاد می‌کنم اگر شهرداری برنامه‌ای برای اضافه کردن نیروی انسانی به بدنه خود دارد؛ این کار را در قالب پیوست بودجه انجام دهد. همچنین می‌توان به صورت رسمی درخواست جذب نیرو را به وزارت کشور ارسال کرده و از طریق گزینش‌های معمول به جذب نیروی انسانی اقدام کرد.

احد چگینی در ادامه به موضوع ایمنی بازار پرداخت و گفت:

بحث شیرهای هیدرانت آتشنشانی در بازار قزوین باید روند سریع‌تری طی کند. موضوع ایمنی بازار و سایر حوزه‌های ایمنی بسیار مهم هستند که باید در خصوص آن‌ها اقدامات موثرتری صورت گیرد. قزوین، معین استان تهران است و در صورت رخ دادن اتفاق و وقوع بحران باید بخشی از مشکلات تهران را هم پوشش دهد. این درحالی است که از سوی وزارت کشور و ستاد بحران کمک چندانی به استان قزوین نشده و گام‌های موثری جهت تحقق عملی این‌ موضوع برداشته نشده است.

رئیس کمیسیون املاک و توافقات شورای اسلامی شهر در پایان به مبحث برنامه پنج ساله شهرداری در لایحه بودجه اشاره کرد و بیان داشت:

باید نموداری از میزان انطباق و میزان انحراف لایحه بودجه سال ۹۸ از برنامه پنج ساله تدوین می‌شد. لایحه بودجه یک سال باید برشی از یک پنجم از برنامه پنج ساله باشد.

احد چگینی اضافه کرد: برنامه پنج ساله باید در بودجه پیشنهادی سال ۹۸ تجلی پیدا می‌کرد و میزان انحراف آن نیز باید مشخص می‌شد تا بتوانیم به افقی که برای آن برنامه ریزی کرده‌ایم؛ برسیم.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط