شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

دقیقی:

اجرای تمامی دغدغه‌های شورای شهر و موارد مندرج در برنامه پنج ساله شهرداری، نیاز به منابع مالی دارد که در حال حاضر پوشش این هزینه‌ها بسیار مشکل به نظر می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سعید دقیقی رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر در پنجمین نشست بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۹۸؛ گفت:

 

 

شفاف‌سازی در خصوص پرسنل شهرداری حرکت خوبی است اما این شفاف سازی باید از سنوات گذشته آغاز می‌شد و رسیدگی به این
امور باید از سال‌های گذشته آغاز شود.
ایكاش همكاران عزيزی كه الان در بسیاری از موارد ريز شده‌اند در دوره قبل هم نظارات بيشتری روی مسائل داشتند تا امروز شاهد بسیاری از مشكلات نبوديم.

وی در ادامه به مبحث تدوین لایحه بودجه پرداخت و گفت:

در جلسات مختلف بحث انقباضی بودن لایحه بودجه و يا بادكنكی بودن آن مطرح شد اما باید به بالا رفتن هزینه‌ها نیز توجه شود. نمیتوان از انقباضی بودن حرف زد و پس از آن بدون توجه مشكلات اقتصادی، تقاضای بيش از توان مديريت شهری داشت. ‌اين نكته را فراموش نكنيم که در سال آتی درآمد‌های شهرداری رشد قابل توجهی را شاهد نخواهیم بود.

دقیقی اضافه کرد: اجرای تمامی دغدغه‌های شورای شهر و موارد مندرج در برنامه پنج ساله شهرداری، نیاز به منابع مالی دارد که در حال حاضر پوشش این هزینه‌ها بسیار مشکل به نظر می‌رسد.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر در پایان متذکر شد:

مباحث ایمنی و حفظ جان و مال مردم و پسماند، جزو اولویت‌های ما قرار دارد اما باید با در نظر گرفتن داشته‌ها و منابع خود، نیازهای شهر را تا آنجا که در توان شهرداری است؛ برطرف کرد.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط