جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۲۶

قافله باشی:

همدلی شهرداری قزوین و میراث فرهنگی از نقاط قوت نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران است

مهدیه‌السادات قافله‌باشی، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین، با حضور در غرفه استان قزوین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران گفت:

 

نمایشگاه گردشگری فرصتی برای معرفی آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری قزوین است.

 قافله‌باشی در گفتگو با روابط عمومی شهرداری قزوین گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت خوبی برای فعالان گردشگری، راهنمایان گردشگری و صاحبان صنعت فراهم کرده تا با یکدیگر بیشتر آشنا شوند و برای رونق گردشگری تبادل نظر کنند.

وی افزود: خوشبختانه میراث فرهنگی با شهرداری برای رونق گردشگری متحد شده و همین موضوع باعث شده صدای واحدی از این شهر شنیده شود که این توافق و همدلی از نقاط قوت به شمار می‌اید.

عضو شورای اسلامی شهر بیان کرد: قزوین، دارای ابنیه و آثار تاریخی بی‌شماری است و یکی از شهرهای غنی گردشگری محسوب می‌شود و می‌تواند مقصد گردشگران بسیاری از شهروندان باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گفت: ارتقای فرهنگ گردشگری شهروندی از دیگر موضوعاتی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

وی با بیان این که قزوین مقصد گردشگران از شهرها و کشورهای مختلف است، ادامه داد: اگر شهروندان بتوانند آثار ملموس و غیرملموس قزوین را بخوبی برای گردشگران بازگو کنند، می‌توانند در جذب آن ها برای سفر به این شهر نقش بسزایی ایفا کنند.

قافله‌باشی اظهار کرد: امیدواریم با اقدامات تاثیرگذار مسوولان در حوزه گردشگری، قزوین از یک شهر عبوری مسافران به مقصد چند روزه تبدیل شود.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط