سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

فصیحی رامندی:

مطابق دستورالعمل بودجه شهرداری‌ها دریافتی کارکنان شهرداری باید تا ۱۵ درصد اضافه شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج‌الله فصیحی‌رامندی رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای شهر در سومین نشست بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۹۸، ضمن تقدیر و تشکر از مردم قزوین برای حضور گسترده در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ گفت:


 

مردم با وجود همه مشکلات و سختی‌ها و همه گرفتاری‌ها و ناراحتی‌های اقتصادی، انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن را از موارد فوق جدا می‌دانند و معتقد هستند که مشکلات اقتصادی ناشی از انتخاب است و نه انقلاب. از مردم خوب قزوین نیز تشکر می‌کنم که با حضور خود حماسه‌ای دیگر آفریدند.

وی در ادامه به دستور‌العمل بودجه شهرداری‌ها اشاره کرد و گفت:

مطابق این دستورالعمل دریافتی کارکنان شهرداری باید تا ۱۵ درصد نسبت به سال گذشته اضافه شود. اگر این دستورالعمل در بودجه سال آتی اجرائی نشود؛ در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

فرج‌الله فصیحی‌رامندی رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای شهر در سومین نشست بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۹۸، در خصوص مشکلات منطقه مینودر به بیان تذکری پرداخت.

رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای شهر گفت:

با توجه به بازدیدهای مکرر از منطقه مینور و تقاضای شهروندان در دیدارهای مردمی شهرداری منطقه۳؛ شهروندان تقاضای مساعدت شهرداری برای مجتمع‌های مسکونی و تامین روشنایی و آسفالت محوطه این مجتمع‌ها؛ هستند.

فصیحی‌رامندی افزود: پیشنهاد می‌کنم شهرداری لایحه‌ای جهت همیاری و مساعدت همراه با مشارکت و خودیاری شهروندان، برای ورودی مجتمع‌های مسکونی کارگری ارائه نماید تا به ساکنین این مجتمع‌ها پاسخ مثبتی داده باشیم.

 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط