سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

قافله باشی:

ساماندهی وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری از اولویت‌های شورای پنجم بوده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدیه سادات قافله باشی رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و هنری و دبیر هیئت رئیسه شورای شهر در سومین نشست بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۹۸، ضمن تقدیر و تشکر از مردم قزوین برای حضور گسترده در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ گفت:

تشدد در نوع استخدام کارکنان شهرداری، موجب نارضایتی پرسنل شهرداری شده است. تبعیض موجود در پرداخت اضافه‌کار و عدم وجود قاعده‌ای کلی در پرداخت آن نیز از دیگر مواردی است که نسبت به آن اعتراض وجود دارد.

وی افزود: باید در خصوص پرداختی‌های ذکر شده؛ رویه‌ای واحد اتخاذ شود. در شهرداری کارکنانی وجود دارند که بعضاً با گذشت ده سال از ورود خود به مجموعه، همچنان با قراردادهای شرکتی به کار گرفته می‌شوند. تشدد موجود باید سامان یابد و به خصوص برای پرداختی اضافه‌کارها باید قاعده‌ای وجود داشته باشد. لایحه بودجه ۹۸ فرصت خوبی برای اصلاح این رویه است.

قافله باشی یادآور شد: ساماندهی وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری از اولویت‌های شورای پنجم بوده و قول‌های مساعدی در این زمینه داده شده است که لازم است تصمیمات مناسبی خصوص آن اتخاذ شود.

دبیر هیئت رئیسه پارلمان محلی در خصوص هزینه های بودجه در رابطه با پایان نامه رشته‌های علوم انسانی و یا فنی خاطرنشان کرد: در این خصوص باید جزییات لازم در لایحه بودجه قید شود.

تصاویر مرتبط