سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵

دبیر شورای اسلامی شهر قزوین:

فضای تبليغاتی سطح شهر ساماندهی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین مهدیه سادات قافله باشی رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و هنری و دبیر هیئت رئیسه شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن گراميداشت ٤٠ سالگي انقلاب گفت:

هفته گذشته در کمیسیون فرهنگی در خصوص ساماندهی فضاهای تبلیغاتی سطح شهر مباحثی مطرح و مقرر شد تا توسط سازمان زیباسازی، شیوه‌نامه‌هایی تدوین شود تا دستگا‌هایی که فضای تبلیغاتی سطح شهر را در اختیار دارند؛ در جهت ساماندهی این فضای تبلیغاتی حرکت کنند. همچنین مقرر شد برای ترویج مبحث حقوق شهروندی نیز کمیته‌ای تشکیل شود.

وی افزود: بدنه‌ اتوبوس‌های دورن شهری می‌تواند به عنوان یک بیلبورد شهری مورد استفاده قرار گیرد تا از آن‌ها برای آموزش حقوق شهروندی استفاده شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و هنری شورای شهر در ادامه به هماهنگی و هم‌افزايی دستگاه‌های مختلف در ایام دهه فجر پرداخت و گفت:

باید به سمتی حرکت کنیم تا دستگاه‌های متولی برنامه‌های دهه فجر شعاری واحد برای چهل سالگی انقلاب اسلامی داشته باشند. در واقع تمام دستگاه‌ها حول یک شعار واحد حرکت کنند و بر روی آن شعار مانور دهند.

قافله باشي با اشاره برنامه گذر یلدايی گفت:

برای چنین برنامه‌هایی لازم است تا شهروندان را نیز به مشارکت دعوت کنیم.
لازم است در اجرای برنامه‌هایی مانند یلدا و عید نوروز از شهروندان خواسته شود تا تجربیات خود را از برنامه‌های اجرا شده؛ با یک کلمه واحد در فضاهای مجازی و ... به اشتراک بگذارند.
امروز فقط سرای سعدالسلطنه تبدیل به برند شهر قزوین شده است. باید از ظرفیت‌های دیگر و مشاركت شهروندان نیز در معرفی شهر قزوین بهره‌مند شویم.

تصاویر مرتبط