یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۹

صدور پیام شهردار و رییس شورای اسلامی شهر قزوین به مناسبت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

دکتر علی صفری شهردار و حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در پیامی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را تبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین متن این پیام به شرح ذیل است:

‍ 

 

 

باسمه تعالی

نهم دی ماه یادآور تجدید پیمان ملت با ارزش های انقلاب اسلامی، آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است. بر مبنای همین بصیرت است که آدمی می تواند تمایز بین حق و باطل را به درستی و به دور از کوچکترین خطایی شناخته و در مسیر درست، حرکتی آگاهانه را ادامه دهد.

حماسه بزرگ نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری از افتخارات ایران اسلامی به حساب می آید و دستاورد حضور ملت ایران در 9 دی ماه، نمایش اقتدار و استحکام نظام و گفتمان انقلاب اسلامی بوده است.

ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید عهد و میثاق کرده و این روز را خدمت تمامی مردم فهیم و متدین شهر قزوین تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از تمامی شهروندان دعوت می کنیم تا بار دیگر با حضور پرشور خود، حماسه باشکوهی را در راهپیمایی 9 دی رقم بزنند.

علی صفری
شهردار قزوین

حکمت اله داودی
رییس شورای اسلامی شهر قزوین

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط