سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۴

حق شناس:

‍ شورای پنجم شعار ورزش نداد بلکه شعور ورزش را نشان داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین محسن حق شناس عضو شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن یادآوری سالگرد عملیات کربلای ۴، گفت:

یاد و خاطره شهدای غواص را به خصوص آن‌ها که دست بسته به شهدت رسیدند؛ گرامی می‌داریم. همچنین رحلت آیت الله شاهرودی را تسلیت می‌گویم. در پیام رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) نکته‌ای جالب وجود داشت. تقریبا تمام دوران مختلف زندگی آیت الله شاهرودی در این پیام مهر تایید دارد.

حق شناس به موضوع حقوق رانندگان آژانس تحت اختیار شهرداری پرداخت و گفت:

در سال گذشته رقمی به دریافتی این رانندگان اضافه نشده است. آخرین تاریخی که در آن نرخ رانندگان آژانس شهرداری تغییر کرده، مربوط به مهرماه سال ۹۶ است. این رانندگان از حداقل افزایش سنواتی خود نیز محروم هستند که حتما باید درخصوص آن اقدام شود.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه گفت: گاهی رسانه‌ای محتوای مطالب را کامل ارائه نمی‌دهد اما وقتی در رسانه داخلی مجموعه شهرداری چنین اتفاقی می‌افتد باید چه کار کنیم؟! لازم است مسئولین نشریه پیام شهر در اینباره دقت بیشتری به خرج دهند تا صحبت‌های اعضا شورای شهر به صورت کامل و درست انعکاس پیدا کنند.

حق شناس همچنین به موضوع پروژه تراموا پرداخت و متذکر شد:

در بررسی بودجه سال گذشته مقرر شد تا یک ردیفِ باز با رقم ۸۰۰ میلیون تومان برای مطالعات پروژه تراموا در نظر گرفته شود. باید ریز جزئیات این مبلغ مشخص باشد که چگونه هزینه می‌شود و شامل چه بخش‌هایی خواهد بود.

ادامه جلسه علنی صحن شورا با حضور دکتر صفری شهردار و علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد که طی آن از مدال آوران و قهرمانانِ قزوینی در بازی های آسیایی و پارآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تجلیل به عمل آمد.

محسن حق شناس در این رابطه گفت: دو جا سرود ملی نواخته می‌شود. اول جایی که رئیس جمهور کشور ورود پیدا می‌کند و دوم در جایی که ورزشکار ملی با غیرت خود رتبه اول را در مصافی بین المللی به دست می‌آورد.

وی افزود: ورزش یک زبان بین المللی است که امسال به لطف همکاران مجموعه ورزش و جوانان و غیرت ورزشکاران استان، بسیار پرافتخار در این عرصه ظاهر شدیم.

نماینده مردم قزوین در شورای شهر اضافه کرد: شورای پنجم شعار ورزش نداد بلکه شعور ورزش را نشان داد. اولین اتفاق خوبی که در شورای پنجم رقم خورد؛ هشت برابر شدن ردیف بودجه ورزشی بود. هزینه‌هایی که در جهت حمایت از ورزش در شورا و شهرداری صورت می‌گیرد بسیار ارزشمند است.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط