سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۴

چگینی:

‍ از پروژه تراموا به عنوان یک کار ماندگار در قزوین یاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین احد چگینی رئیس کمیسیون املاک و مستغلات شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی در خصوص پروژه تراموا، گفت:

 

 

با توجه به مشکلات ترافیکی که شهر قزوین با آن مواجه است، به جایگزین‌ هایی احتیاج داریم که حمل و نقل عمومی را توسعه دهد. یکی از این جایگزین‌ها می‌تواند تراموا باشد که در محور شرق به غرب و شمال به جنوب کشیده شده باشد.

وی افزود: از این پروژه به عنوان یک کار ماندگار در قزوین یاد خواهد شد. مدیریت شهری قزوین دغدغه این موضوعات را داشته وتمام‌ اهتمام خود را برای تحقق آنها بکار خواهد بست.

ادامه جلسه علنی صحن شورا با حضور دکتر صفری شهردار و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد که طی آن از مدال آوران و قهرمانانِ قزوینی در بازی های آسیایی و پارآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تجلیل به عمل آمد.

احد چگینی در این باره گفت: کسب موفقیت‌های بین المللی و انعکاس خبر آن‌ در رسانه‌ها موجب ایجاد غرور ملی در آحاد مردم سرزمینمان می‌شود.

نماینده مردم قزوین در شورای شهر اضافه کرد: نام‌آوران عرصه ورزش سرمایه‌های ملی هستند که همه ما باید قدردان آنها باشیم. هرچند کمک به حوزه ورزش جزء وظایف ذاتی شورا و شهرداری نیست اما برای ارتقاء نام قزوین از این فرصت می‌توان استفاده بهینه کرد تا نام قزوین بیش از پیش سربلند شود.

احد چگینی در پایان به موضوع اشتغال ورزشکاران حرفه‌ای پرداخت و گفت:

با ایجاد یک تعامل سازنده با دستگاه‌های اجرائی مانند استانداری، می‌توان زمینه‌ای برای اشتغال این قهرمانان ایجاد کرد.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط