شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

دقیقی:

امیدواریم شاهد اتفاقات خوبی در حوزه زیرساختی و اماکن ورزشی نیز باشیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین سعید دقیقی عضو شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی در خصوص تدوین بودجه سال ۹۸، گفت:

‍ 

 

اتمام پروژه های نیمه تمام باید در اولویت شهرداری باشد همچنین لازم است مناطق منفصل شهری از لحاظ سیما و منظر و مباحث زیرساخت‌های ورزشی و فرهنگی به صورت ویژه در تدوین بودجه سال آینده دیده شوند.

وی افزود: علاوه بر آن باید تکلیف پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری مانند پونک، بادامستان، الهیه، حکم آباد و ... مشخص شود.

دقیقی اضافه کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، کاهش هزینه‌ها در شهرداری باید در دستور کار قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین به مصوبه احداث چهار سالن ورزشی اشاره کرد و گفت:

شهرداری در رابطه با زیرساخت‌های ورزشی اتفاقات خوبی در حوزه برنامه‌ای رقم زده که امیدواریم شاهد این اتفاقات خوب در حوزه زیر ساخت های ورزشی نیز باشیم.

سعید دقیقی همچنین بر لزوم احداث مرکز رفاهی ورزشی  کارکنان شهرداری تاکید کرد و آن را از موارد ضروری برای شهرداری دانست.که  خدمات به کارکنان شهرداری  و شهروندان عزیز می دهد

نماینده مردم قزوین در شورای شهر در پایان به مصوبه افزایش مبلغ قرارداد و بیمه رانندگان آژانس تحت اختیار شهرداری اشاره کرد و متذکر شد:

بیست روز از این مصوبه می‌گذرد اما اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است. بسیاری از این رانندگان را تحصیل‌کردگان و ورزشکاران حرفه‌ای و ... تشکیل می‌دهند که از ناچاری به این کار مشغول شده‌اند. در شرایط اقتصادیِ حالِ حاضر باید برای این عزیزان چاره‌ای اندیشیده شود.

/پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط