سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۰۶

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

‍ امیدواریم با مساعدت های شهرداری برای اصلاح شبکه فرسوده آبرسانی، این روند سرعت بیشتری به خود گیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حکمت اله داودی رئیس شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن تبریک هفته وحدت و همچنین یادآوری روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت:

 

 

در روز ۷ آذر سال ۵۹ با حماسه ای که توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام گرفت؛ نیروی دریایی دشمن بعثی در آب‌های نیلگون خلیج فارس تقریبا محو شد.

وی افزود: به مناسبت رشادت ها و دلاور مردی های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای كشور و به ویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب های نیلگون خلیج فارس در دوران جنگ تحمیلی و در نطفه خفه كردن نیروی دریایی دشمن بعثی در ابتدای دوران دفاع مقدس؛ با تأیید امام خمینی(قدس سره)، هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش نام گرفت تا همه ساله حماسه ی با شكوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گرانقدر دریایی گرامی داشته شود.


داودی اضافه کرد: هفتم آذر همچنین سالروز حماسه آفرینی پرسنل ناوچه موشك انداز «پیكان» است. یوم الله هفتم آذر تبلور ایثار و جان فشانی های پرسنل قهرمان و جان بر كف نیروی دریایی در برقراری ثبات و امنیت در خلیج فارس و دریای عمان است. امیدواریم همه کسانی که ضامن امنیت کشور هستند در برقراری امنیتی که شاهد آن هستیم موفق باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه به جلسه مشترک شورای شهر و مسئولین شرکت آب و فاضلاب در گذشته اشاره کرد و گفت:

طی جلسه مذکور مقرر شد تا شرکت آب و فاضلاب برای اصلاح شبکه فرسوده آبرسانی اقدام کند و گزارش عملکردی دراین‌ باره به شورا ارائه دهد. امیدواریم با تسهیلات و مساعدت هایی که شهرداری در این زمینه در نظر گرفته است، این روند سرعت بیشتری به خود گیرد.

 

تصاویر مرتبط