سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

بازنشستگان آیینه شاغلین هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین حکمت اله داودی رئیس شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی با اشاره به فرا رسیدن 17 ربیع الاول سالروز ولادت با سعادت نبی اکرم حضرت محمد(ص)، گفت:

امیدواریم با وحدت بین همه گروه های اسلامی از جمله شیعه و سنی توطئه های استکبار جهانی در همه ابعاد در کشورهای اسلامی خنثی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین یادآور آغاز هفته بسیج مستضعفین شد و با نقل کلامی از امام خمینی(ره) به صحبت هایش ادامه داد:

"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. بسیج میقات پا برهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‌اند. من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند، چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام"

حکمت اله داودی در پایان به 28 آبان، روز بازنشستگان پرداخت و گفت:

در واقع بازنشستگان آیینه افراد شاغل هستند اما امروزه شاهد این هستیم که بازنشستگان تحت عناوین مختلف مجددا به کار گرفته می‌شوند.

وی افزود: بسیاری از بازنشستگان علی رغم مشکلات جسمانی ناشی از افزایش سن، به علت نیازمالی مجبور به کار کردن هستند. در نتیجه این وضعیت بسیاری از فرصت های شغلی از جوانان گرفته میشود. لذا سازمان امور استخدامی و در راس آن هیئت دولت باید برای بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان تدبیری بیاندیشند.

تصاویر مرتبط