دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۷

صلح جو، رئيس کميسيون فرهنگي شوراي شهر قزوين:

جشنواره بازي و اسباب بازي نشاط را به شهروندان و مسافرين نوروزي هديه مي‌دهد

رئيس کميسيون فرهنگي شوراي شهر قزوين گفت: راه اندازي جشنواره بازي واسباب بازي طي اين 10 روز سبب ميشود که شادي و نشاط به مردم شهر و مسافرين نوروزي هديه داده شود.

به گزارش شوراي شهر اسلامي شهر قزوين؛ حسين صلح جو رئيس کميسيون شوراي شهر قزوين در حاشيه بازديد از جشنواره بازي و اسباب بازي اظهار کرد: ششمين سال است که جشنواره بازي و اسباب بازي در شهر قزوين برگزار مي شود، ضمن اينکه با توجه به گذر زمان و پخش فرم نظر سنجي از سوي سازمان فرهنگي-ورزشي که خود عهده دار اين کار است، قطعا بايد نقاط ضعف اين فضا تبديل به نقاطي قوت شود.

وي با بيان اينکه، در اين جشنواره غرفه ها به دو دسته نمايشگاهي و فروشگاهي تقسيم شده اند، افزود: غرفه هاي نمايشگاهي شامل غرفه هاي حقوق شهروندي، کاهش ترافيک و آشنايي مردم با المان هاي شهري است درحاليکه در غرفه هاي فروشگاهي جوانان و نونهالان با وسايل ورزشي کودکان ديروز آشنا مي شوند.

به گفته وي، همزمان با اين جشنواره، نمايشگاه دو سالانه عکاسي از ششم تا نهم فروردين برگزار مي‌شود و 50 عکاس برگزيده آثار خود را به نمايش خواهند گذاشت.

رئيس کميسيون فرهنگي شوراي شهر قزوين تصريح کرد: اميد است، با راه اندازي چنين نمايشگاه و جشنواره هايي در جذب گردشگر و سرمايه گذار موفق عمل شود به دليل اينکه  جذب گردشگر براي شهرداري سبب درآمد پايدار مي‌شود.

وي در پايان گفت: همچنين جذب گردشگر با صنعت پاک باعث خواهد شد که به دور از آلودگي ها هواي پاک داشته باشيم.

پايان پيام/2626/فروردين96

 

تصاویر مرتبط