چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

فصيحي رامندي، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:

ديدار همافران با رهبر کبير انقلاب در 19 بهمن سال 57 مقدمه پيروزي انقلاب اسلامي ايران شد

19 بهمن 57 يادآور واقعه مهم حضور همافران و پرسنل نيروي هوايي در محل اقامت امام خميني(ره) و اعلام همبستگي و حمايت از انقلاب اسلامي ايران بود و نقطه عطفي در تاريخ انقلاب به شمار مي‌آيد که خود مقدمه پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران شد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج اله فصيحي رامندي با اشاره به 19 بهمن ماه سال 57 مطابق با گراميداشت سالروز نيروي هوايي اظهارداشت: اين روز يادآور واقعه مهم حضور همافران و پرسنل نيروي هوايي در محل اقامت امام خميني(ره) و اعلام همبستگي و حمايت از انقلاب اسلامي ايران بود و نقطه عطفي در تاريخ انقلاب به شمار مي‌آيد که خود مقدمه پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران شد.

وي با اشاره به ديدار پرسنل نيروهوايي و فرماندهان با مقام معظم رهبري گفت: رهبري در اين ديدار با فرمايشات خود پاسخ رجز خواني ها و بيهوده گويي هاي رئيس جمهور فعلي امريکا را دادند و خط و مشي اصلي را براي تداوم انقلاب در جمع پرسنل نيروي هوايي ترسيم کردند.

رئيس شورا اظهاراميدواري کرد: مسئولين با فرمانبرداري از توصيه ها و رهنمودهاي معظم له در جهت عزت و سربلندي کشور و عظمت انقلاب اسلامي ايران گام بردارند.

پايان پيام/2497/بهمن95

تصاویر مرتبط