شنبه ۱۳۹۰/۱۲/۰۶

پيام رييس شوراي اسلامي شهر قزوين و شهردار قزوين؛

امت شهيد پرور در انتخابات مجلس نهم حضور هوشمندانه، مقتدرانه و حداکثري داشته باشند

رييس شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين طي پيامي خواستار حضور مجدد هوشمندانه، مقتدرانه وحداکثري مردم شهر قزوين درنهمين دوره انتخابات مجلس شدند.

 

انتخابات تجلي حضور مردم در صحنه و يكي از اركان مهم حفظ و تداوم نظام ديني مردم سالاري است ، و بر همين اساس مقام عظماي ولايت حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مد ظله العالي) در بيانات حكيمانه خود در ديدارهاي مختلف بر اهميت اصل انتخابات و حضور يكپارچه  و پر شور مردم تاكيد بسياري داشته اند . به طوريكه حضور در انتخابات را جهاد و وظيفه شرعي ، وجداني،عقلاني و ملي معرفي نموده اند .لذا در راستاي اطاعت از فرامين معظم له و پاسخگويي به نداي نجات بخش ايشان و پيروي از ساير مراجع عظام تقليد و همچنين حفظ آرمان هاي انقلاب اسلامي و پاسداري از خون شهيدان به پاي صندوق هاي راي مي رويم تا همچون گذشته با حضور حداكثري خويش در اين انتخابات ،افكار خام ضد انقلاب را باطل و استقرار و ثبات نظام اسلامي را در چشم جهانيان به نمايش بگذاريم و تحسين همگان را برانگيزيم تا ثمره انتخابات مجلس (اين خانه ملت و اين تجليگاه عزت اسلامي و ملي ما در دنيا) باعث دميدن خون تازه به پيكر انقلاب و كشور گردد.
شوراي اسلامي شهرو شهرداري قزوين . ، ضمن سپاس از حضور ستودني شما مردم عزيز و امت شهيد پرور در عرصه هاي مختلف دفاع از نظام ، بار ديگر حضور هوشمندانه ، مقتدرانه و حداكثري شما را در انتخابات مجلس نهم خواستار است .                          

تصاویر مرتبط