یکشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۱۰

با موافقت شورای اسلامی شهر قزوین؛

۱۸ دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان اتوبوسرانی قزوین می شود

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با لایحه خرید ۱۸ دستگاه اتوبوس جدید برای شهر قزوین موافقت نمودند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین،در جلسه علنی شورا لایحه دو فوریتی خرید ۱۸ دستگاه اتوبوس درون شهری قزوین با برآورد قیمت ۲۴ میلیارد تومان و برگزاری مناقصه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

این گزارش می افزاید؛ لایحه شهرداری قزوین پیرامون فروش ۱۶ قطعه زمین از طریق مزایده عمومی نیز پس از واکاوی و ارزیابی قیمت زمینها و نحوه مزایده مورد موافقت قرار گرفت و تأیید شد.

این گزارش خاطر نشان می کند؛ لوایح شهرداری قزوین از جمله خرید ۳۱ درصد سهام شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین و افتتاح دو حساب درآمد و هزینه سازمان پارکها و فضای سبز در بانک مهر ایران نیز پس از بحث و بررسی اعضای شورا تصویب شد.

بر پایه این گزارش ؛ همچنین لایحه شهرداری قزوین پیرامون افزایش نرخ کرایه اتوبوس درون شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر  گردید نرخ کرایه با کارت بلیط ۱۷۰۰ تومان و به صورت نقدی ۲۵۰۰ تومان باشد.

این گزارش تصریح می کند؛ لوایح تمدید پرداخت فیش واریزی جهت صدور پروانه ساختمان و عوارضات پیشنهادی جهت ارائه به شورای‌عالی استانها نیز مورد تأیید و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت و تصویب شد.
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط